Uzm. Dr. Şükrü Bağcık

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - İzmir
5.0

Golfçü Dirseği, Eklem Kıkırdak Aşınması (Harabiyeti), Eklem Yaşlanması

“Kolumdatenisçidirseğivardı.4-5doktoragidiptedaviolmayaçalıştımfakathergeçengünağrılardahadaarttı.Ağr...” Devamı

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık

Uzm. Dr. Şükrü BAĞCIK, 1977 yılında Aydın'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2006 - 2011 yılları arasında aynı üniversitede Anesteziyoloji ve Reanimasyon İhtisası yapmıştır.

2011 - 2016 Yılları arasında Soma Devlet Hastanesi'nde Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım Sorumlusu, Başhekim Yardımcısı, Ağrı Polikliniği Sorumlusu, olarak görev almış olan Uzm. Dr. Şükrü BAĞCIK, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayehanesi'nde devam etmektedir. 

HASTALIKLARIN TEDAVİSİ HAKKINDA.

AORT DAMARI GENİŞLEMESİ ve OBEZİTE HASTALIKLARIM OLUP; BU HASTALIKLARIN TEDAVİLERİ OLUP OLMADIĞINI VE VARSA HANGİ TEDAVİ YÖNTEMLERİYLE BU HASTALIKLARI İYİLEŞTİRDİĞİNİZİ VE TEDAVİLERİN ÜCRETLERİNİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM. BİLGİ VERMENİZİ RİCA EDERİM. SAYGILARIMLA. ADIM SOYADIM:TEYİN DEMİR

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun. Aort genişlemesi için ileri seviyelerde cerrahi uygulanır. Cerrahi dışında spesifik bi... Cevabı görmek için tıkla.

18 Nisan 2020 tarihinde cevaplandı.

Ra hastası

Romatoitartrit hastasıyım Beslenmenin bir çok hastalığı ortadan kaldırdığını biliyorum ,benim kronik hastalığımi ortadan kaldirabilirmiyim. Beslenme şeklimi değiştirerek sağlıklı bilinçli bir şekilde yapmak istiyorum.Bana yardımcı olabilir misiniz yada yol gösterirseniz çok sevinirim

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık tarafından cevaplandı

Sibel hanım geçmiş olsun Ofis telefonlarımızdan bize ulaşın Cevabı görmek için tıkla.

24 Temmuz 2019 tarihinde cevaplandı.

AKCİĞER RAHATSIZLIĞI VE FİTOTERAPİ

DOKTOR BEY İYİ AKŞAMLAR.İNTERSTİSYEL AKCİĞER RAHATSIZLIĞI VAR BABAMIN.İLAÇ KULLANMAYA BAŞLADIK.ANCAK YAN ETKİLERİ OLAN BİR İLAÇ.BU KONU İLE İLGİLİ YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık tarafından cevaplandı

Tedavinizi düzenleyen hekiminizle irtibata geçiniz Cevabı görmek için tıkla.

18 Mart 2019 tarihinde cevaplandı.

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık Özel Muayenehanesi
Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:152 Aksoy Plaza Z.09 Alsancak Konak/İzmir
Hizmetler
Akupunktur Tedavisi Bitkisel Tedavi Detox, anti-aging Fitoterapi Mezoterapi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Şükrü BAĞCIK, 1977 yılında Aydın'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2006 - 2011 yılları arasında aynı üniversitede Anesteziyoloji ve Reanimasyon İhtisası yapmıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2011
Deneyim: 11 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Ekibim

Yeliz Duran

İlgi Alanları

Golfçü Dirseği Eklem Kıkırdak Aşınması (Harabiyeti) Eklem Yaşlanması Menisküs Tendinit Devamı

Deneyimler

Özel Muayenehane (2015 - Devam ediyor)
Soma Devlet Hastanesi - Başhekim Yardımcısı (2014 - 2015)
Soma Devlet Hastanesi (2011 - 2013)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 15 05

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SZ
Sev*** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kolumdatenisçidirseğivardı.4-5doktoragidiptedaviolmayaçalıştımfakathergeçengünağrılardahadaarttı.Ağrılaradayanamayıncaensongittiğimdoktorkortizoniğnesivurdu.Ogündensonraağrılardahadaşiddetiniarttırdı.Kolukapatıpaçmaktazorlanmayabaşladım.ŞuanŞükrüBey'etedaviyegeldim.İlköncekoluyağtığıvitamnlerledestekleyipobölgedebulunanödemingeçipbirazdahaiyileşmesinibeklediktensonrakökhücretedavsinegeçeceğinisöyledi.ŞükrüBey'egeldiktensonraağrılarım%70azaldı.Tedavimhenüzdevamediyor.Kökhücretedavisindensonradatamamengeçeceğinisöyledi.Tedavisürecimbittiktensonratekrarmerakedenleriçinyazacağım.Güleryüzlüveilgilibirhekim.Çalışanlardaçoksıcakkarşılayıpilgileniyorlar.Teşekkürediyorum.Ayrıcaçaylarıtazevegüzel:))

SG
Ser*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık'ın muayenesinde tedavi gören bir hastayım. Doktor, muayenehane ve çalışanları hakkında şunu söyleyebilirim ki geldiğim ilk günden itibaren yoğun ilgi ve güler yüz görmekteyim. Bence bu tedavinin büyük kısmını oluşturuyor. Muayene ve tedavi süreci çok iyi ve tatmin edici. Hastalığım hakkında her zaman bilgilendirildim ve bu durum tedavi sürecinde devam etmekte. Kafamdaki soru işaretlerinin giderilmesi bir yana olumlu ilerleyen tedavi süreci yaşam kalitemi arttırmakta çünkü hastalığım hayatın her anlanında olumsuzluk yaratıyordu benim için. Tedaviye başlamadan önce bir çok doktorla görüştüm. Ama bana en uygun tedaviyi burada buldum. Günümüz sağlık sektöründe esnaf müşteri ilişkisinin yaşandığı bir dönemde çıkarsız oldukları ve hasta doktor ilişkisinin hakkını verdikleri için teşekkür ediyorum. Ben gün geçtikçe iyileşiyorum. Ve dilerim ki hasta olan herkes şifa bulur.

Yus*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

2010 yılında 3 kez bel fıtığı ameliyatı oldum. Başarısız oldu.. Şiddetli ağrılarım vardı. Proloterapi ile şifa buldum. Yaklaşık 1.5 yıldır tedavi oldum. Şuanda gayet iyiyim. Altı ayda bir tekrar tedaviye geliyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

EE
Emr*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İsmim Emrah..Manisa/Soma'da yaziyorum.Sükrü hocam ile ilgili söylenecek okadar çok varki.. Öncelikle çok iyi bir insan melek gibi bir kalbi var hastalarıyla bire bir ilgili ve işini titizlikle yapan biri..Rabbim böyle doktorlarla karsilastirsin..iyiki varsın hocam. Herkese şiddetle tavsiye ederim..

AZ
Ali Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bacaklarımda anlamadığım ağrılar ve karıncalanmalar olmaya başlamıştı. Geceleri uykumdan kalkıp hareket etmem evin içinde oradan oraya yürümem gerekiyordu. uzun yolculuklar ki hele iş yerimde sürekli olarak oturarak çalışmam bu şikayetlerimi daha da arttırdı işlerimi aksatma uğruna sürekli kalkıp dolanmak zorunda kalıyordum. Bu şikayetlerin biraz peşine düştüm ve huzursuz bacak sendromu olabileceğime kendimce karar verdim. Tabi bir doktora görünmek en doğru hareket olacaktı. HBS olduğu kesinleşince doğal bir yöntem ile tedavi olmak istedim ve doktor Şükrü Bağcık beyin akupuntur ile huzursuz bacak sendromu tedavisini duydum. Akupunturun tamamen doğal bir uygulama olduğunu zaten biliyordum ama yinede doktor şükrü bağcıka gidip emin olduktan sonra doktor şükrü bey ile akupuntur tedavisine başladık. Farklı yöntemler ile akupuntur uygulamasını gerçekleştiren Şükrü Bağcık ile 8 seans sonunda sağlıma kavuşmuş durumdayım. Doğal yöntemle tedavi olmak isteyen kişiler için akupuntur çok güzel bir seçenek.

EL
Ece*** L***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhaba geceleri boyun ağrısından uyuyamıyordum. Ağrılarım o kadar fazlaydı ki hayatımın her alanını etkiliyordu daha sonra proloterapi ile ağrı tedavisi diye bir yöntem duydum. Bu yöntemden yararlanmak için doktor Şükrü Bağcık’ı tercih ettim ve çok memnun kaldım. Doktor Şükrü Bağcık ameliyata gerek kalmadan ağrılarım için tedavi uyguladı ve etkisini ilk seanstan itibaren hissetim. Şuan doktor Şükrü bey ile 5 seans yaptık ve her şey çok güzel ilerliyor. Teşekkürler doktor Şükrü Bağcık.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741505

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık Uzm. Dr. Şükrü Bağcık Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Şükrü Bağcık Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uzmanıdır. Golfçü Dirseği, Eklem Kıkırdak Aşınması (Harabiyeti), Eklem Yaşlanması alanlarında hizmet veriyor ve Akupunktur Tedavisi, Bitkisel Tedavi, Detox, anti-aging hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 15 05

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube