Uzm. Dr. Sinan Ayhan, Aydın, Çocuk Cerrahisi

Uzm. Dr. Sinan Ayhan

Çocuk Cerrahisi - Aydın

Kızlık Zarının Kapalı Olması, Pilor Stenozu (Pilor Darlığı, Mide Çıkım Darlığı), Pankreas Kanseri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sinan Ayhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sinan Ayhan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Ayhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sinan Ayhan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Ayhan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sinan Ayhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Sinan Ayhan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sinan Ayhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Sinan Ayhan Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır. Çocuklarda baş ve boyun cerrahisi, Çocukluk çağında kanser cerrahisi, Splenektomi, Sindirim sistemi cerrahisi, Abdominal ultrasonografi alanlarında hizmet veriyor ve Kızlık Zarının Kapalı Olması, Pilor Stenozu (Pilor Darlığı, Mide Çıkım Darlığı), Pankreas Kanseri, Böbrek Hastalıkları, Akciğer Apsesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Sinan Ayhan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sinan Ayhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sinan Ayhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Ayhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sinan Ayhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Ayhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.