Uzm. Dr. Sibel Kayahan

Tıbbi Patoloji - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Cevizli, Şemsi Denizer Cad. E-5 Karayolu Cevizli Mevkii, 34890 Kartal/İstanbul  İstanbul
İstanbul Kartal Dr.lütfı Kırdar Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sibel Kayahan Hakkında

Sibel Kayahan Kimdir?

Uzm. Dr. Sibel Kayahan, Tıbbi Patoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Sibel Kayahan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sibel Kayahan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sibel Kayahan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sibel Kayahan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Kayahan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sibel Kayahan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Kayahan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sibel Kayahan ile anlaşmalı?
Sibel Kayahan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Sibel Kayahan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sibel Kayahan İstanbul Kartal Dr.lütfı Kırdar Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sibel Kayahan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sibel Kayahan Tıbbi Patoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Sibel Kayahan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sibel Kayahan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sibel Kayahan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Kayahan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sibel Kayahan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Kayahan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.