Uzm. Dr. Sevin Karalar

Göğüs Hastalıkları - İstanbul
5.0

Mezotelyoma, Bronşektazi, Pnömotoraks (Akciğerin Sönmesi)

5.0

“Memnunuz” Devamı

Uzm. Dr. Sevin Karalar

Uzm. Dr. Sevin KARALAR, 1967 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini İstanbul Kız Lisesi'nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1995 yılında ise İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini tamamlayarak Göğüs Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

1995-1998 yılları arasında Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde Başasistan olarak görev yapmış olan  Uzm. Dr. Sevin KARALAR, 1998-2002 yılları arasında Özel Bahçelievler Ömür Hastanesi'nde 4 sene görev yaptıktan sonra 2002 yılı itibariyle çalışmalarına İstanbul - Bahçelievler'de bulunan özel kliniğinde devam etmeye başlamıştır. 

İyi derecede ingilice bilen Uzm. Dr. Sevin KARALAR, Türk Toraks Derneği ve  Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği üyesi olup evli ve bir çocuk annesidir.

pnömoni nedir

hocam doktora gittim ciğer filmi çektirdim bana tanı olarak pnönoni tanımlanmamış teşhisi koymuş bu ne demektir acaba hocam ??

Uzm. Dr. Sevin Karalar

Uzm. Dr. Sevin Karalar tarafından cevaplandı

Merhaba Murat Bey Akciğer filminizde yazan pnömoni zatürre demektir. Geçmiş olsun. www.astimaler... Cevabı görmek için tıkla.

21 Mayıs 2015 tarihinde cevaplandı.

astım mı

Sayın hocam istanbul da oturuyorum ve yılda 1 ya da 2 kez memleketime köye gidiyorum normalde yıl boyu bir Şikayetim yok ama köyde kaldığım süre çoğunlukla geceleri nefes almakta sorun çekiyorum alerjik bir problemim var zannedersem sizce ne yapmalıyım ya da hangi bölüme gitmeliym

Uzm. Dr. Sevin Karalar

Uzm. Dr. Sevin Karalar tarafından cevaplandı

Merhaba Karani Bey, Nefes darlığınız için Göğüs Hastalıkları uzmanına başvurmanız gerekmektedir. ... Cevabı görmek için tıkla.

10 Nisan 2015 tarihinde cevaplandı.

10 aylik oksuruyor

Oğlumu çocuk doktoruna götürdüm Peditus surup ventolin surup mukotik surup ve allerset damla verdi ventolini kullanmak ta tereddut ettim ama su an kullanmaya başladım allerjik olduğunu söyledi ama Peditus ise yaramadı burun akıntısı devam etti. Bende sudafed vermek istiyorum daha öncede böyle olduğunda başka bir çocuk doktoru sudafed vermişti 5 gun kullanmıştık ve geçmişti...Oksurugu dolu dolu öldürdükten sonra sırtını dinliyorum ses birikti falan olmuyor ama oksurukten boğuluyor ne yapacağımı ...

Daha Fazla
Uzm. Dr. Sevin Karalar

Uzm. Dr. Sevin Karalar tarafından cevaplandı

Merhabalar Senay Hanım Ben 2 yaş ve üzeri çocuklarla ilgileniyorum. Doktorunuz alerjik olduğunu s... Cevabı görmek için tıkla.

7 Ocak 2015 tarihinde cevaplandı.

Uzm. Dr. Sevin KARALAR Muayenehanesi
İzzettin Çalışlar Cad. Orkide Apt. B Blok No:12 D:4 Bahçelievler/İstanbul

İlgi Alanları

Mezotelyoma Bronşektazi Pnömotoraks (Akciğerin Sönmesi) Sarkoidoz Sigara Obstrüktif Uyku Apne Sendromu Kuş Gribi Grip Hast.Ve Aşısı Akciğer Embolisi Zatürre Tüberküloz (Verem) Akciğer Kanseri Koah Öksürük ÜSYE
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AK
Abd*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Memnunuz

İU
İbr*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Sayın hocam, sorulara cevap vererek bizlere yardımcı olduğunuz için bu hizmetten faydalanan herkes ve şahsım adına çok çok teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sevin Karalar ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Sevin Karalar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Sevin Karalar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Sevin Karalar Uzm. Dr. Sevin KARALAR Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Sevin Karalar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Sevin Karalar Göğüs Hastalıkları uzmanıdır. Mezotelyoma, Bronşektazi, Pnömotoraks (Akciğerin Sönmesi) alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube