Uzm. Dr. Sevil Güçlü, Bursa, Kardiyoloji

Uzm. Dr. Sevil Güçlü

Kardiyoloji - Bursa

Hipertansiyon, Aort Hastalıkları, Taşikardi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Mudanya Yolu. Fethiye Mah. Küre Sok. No : 1 Nilüfer/BURSA  Nilüfer, Bursa
Özel Medicabil Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Sevil Güçlü Kimdir?

Uzm. Dr. Sevil Güçlü, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Sevil Güçlü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sevil Güçlü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sevil Güçlü kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Güçlü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sevil Güçlü için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Güçlü şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sevil Güçlü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Sevil Güçlü Özel Medicabil Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sevil Güçlü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Sevil Güçlü Kardiyoloji, uzmanıdır. Homosistein, Venöz dupleks ultrasonografisi, Lipoprotein paneli(trigliserit testi(tg)), Perikardiyosentez, Ambulatuvar kardiyak izleme alanlarında hizmet veriyor ve Hipertansiyon, Aort Hastalıkları, Taşikardi, Tansiyon Yüksekliği, Stent hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Sevil Güçlü için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sevil Güçlü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sevil Güçlü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Güçlü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sevil Güçlü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Güçlü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.