Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz, Ankara, Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru

Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - Ankara

Lazer Epilasyon, Botox, Dolgu

Randevu Al 0 (850) 811 90 77

Adres

Çankaya Caddesi No: 6/9  Çankaya, Ankara
ÖZEL ESTERA POLİKLİNİĞİ

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Sevgi Kurtulmaz Kimdir?

Uzm. Dr. Sevgi KURTULMAZ, 1968 yılında Amasya'da doğmuştur. Lise öğrenimini Ankara 50. Yıl Lisesi'nde birincilikle bitirdikten sonra 1985 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1996 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı'ndan almıştır.

Özellikle Radyasyon Onkolojisi Uzmanı olarak çalıştığı yıllar boyunca kanser hastalarının ağrılı dönemlerinde çok acı çektiklerini gözlemiş olan Uzm. Dr. Sevgi KURTULMAZ, kanser hastalarında hem tedavinin etkisini artırmak hem de bu süreçte daha kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlamak amacıyla, klasik tıbbi yaklaşımların yanında tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak akupunkturun yaygın bir şekilde kullanıldığını gözlemlemiş ve bu alanda kendisini geliştirmeye yönelmiştir. Bu doğrultuda Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Akupunktur eğitimi, Fransa'da ise mezoterapi eğitimleri almıştır.

Mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan Özel Estera Polikliniği'nde devam eden Uzm. Dr. Sevgi KURTULMAZ, kliniğinde uzman ekibiyle beraber akupunktur, sağlıklı yaşam, antiaging konularında hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Lazer Epilasyon
 • Botox
 • Dolgu
 • Ameliyatsız yüz estetiği
 • Akupunktur

Tedaviler

 • Akupunktur Tedavisi
 • Ameliyatsız yüz germe
 • Botoks - Dolgu
 • Botox uygulaması
 • Dermapen Tedavisi (Mikro iğneleme)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 90 77

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Kurtulmaz ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz telefon numarası: 0 (850) 811 90 77

Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz için nasıl randevu alabilirim?

Genel olarak, Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz ile 1 hafta içinde bir randevu organize edebilirsiniz. Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz ÖZEL ESTERA POLİKLİNİĞİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru, uzmanıdır. Akupunktur Tedavisi, Ameliyatsız yüz germe, Botoks - Dolgu, Botox uygulaması, Dermapen Tedavisi (Mikro iğneleme), Dudak kalınlaştırma, Göz kapağı estetiği, Leke tedavisi, Leke tedavisi, mezoterapi, Mezoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Lazer Epilasyon, Botox, Dolgu, Ameliyatsız yüz estetiği, Akupunktur hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Kurtulmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sevgi Kurtulmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Kurtulmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.