Doktorun Adresi

Yenişehir, Gaziler Cd. No:472, 35180 Konak/İzmir  İzmir
Özel Ege Şehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serkan Kocakuşak Hakkında

Serkan Kocakuşak Kimdir?

Uzm. Dr. Serkan Kocakuşak, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Serkan Kocakuşak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

det..

Hayatımı kurtaran deneyimli ellerinin yanı sıra tecrübesi, bilgisi ve insani yaklaşımından ötürü çok teşekkür ediyorum kendisine. Artık istanbulda yaşıyorum ama nerde olursa olsun kendimi önce Allaha sonra Serkan hocaya emanet ederim. Geçtiğimiz gece fenalaştım ve acilen Memorial Şişli hastanesine kaldırıldım. Orda ki hekimlere ben İzmirden Serkan Kocakuşak' on hastasıyım dediğimde doktorlar saygı duruşuna geçtiler resmen. Serkan Hoca ile telefonla irtibatlaşıp sürekli herşeyden haberdar ettiler ki, toparlanır toparlanmaz soluğu İzmir de yine kendi doktorumun yanında aldım. Doktorum Serkan bey hem dahiliye hem Kardiyoloji olmak üzere çift anadal uzmanı. Herşeyimle önce Allaha sonra da kendisine emanetim 2013 yılından bu yana. Ellerin dert görmesin Serkan Kocakuşak. 30-01-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Serkan Kocakuşak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.