Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi, Selimiye, Tıbbiye Cd., 34668 Üsküdar/İstanbul  İstanbul
Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serhat Pusat Hakkında

Serhat Pusat Kimdir?

Uzm. Dr. Serhat Pusat, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Serhat Pusat, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Serhat Pusat Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.3)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

zeyyen..�ol
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yüz, çene bölgesindeki elektrik çarpması benzeri ağrılar sebebiyle kendisine basvurduk. Hızlı bir şekilde trigeminal nevralji tanısı koyarak tedavi sürecine başlayip başarılı bir operasyon ile ağrılarımdan kurtulmama vesile olan hocama tesekkür ediyorum. 19-10-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Serhat Pusat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Serhat Pusat kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Pusat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serhat Pusat için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Pusat şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serhat Pusat ile anlaşmalı?
Serhat Pusat kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Serhat Pusat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Serhat Pusat Etimesgut Asker HastanesiHaydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Serhat Pusat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Serhat Pusat Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Serhat Pusat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Serhat Pusat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serhat Pusat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Pusat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Serhat Pusat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Pusat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.