Doktorun Adresi (2)

Ünalan, Sinan Ercan Cad. No:29, 34700 Kadıköy/Üsküdar/İstanbul  İstanbul
İstanbul Erenköy Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ve..demir

Serhat bey iyi bir dinleyici ki bir psikiyatristte olması gereken en önemli özelliklerden biri bu bence aynı zamanda hastasının moral ve motivasyonunu sürekli yüksek tutmaya çalışan başarılı bir doktor ... başarılarının devamını dilerim 15-11-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Serhat Çıtak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Serhat Çıtak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Çıtak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serhat Çıtak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Çıtak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serhat Çıtak ile anlaşmalı?
Serhat Çıtak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Serhat Çıtak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Serhat Çıtak İstanbul Erenköy Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)Sb İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Serhat Çıtak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Serhat Çıtak Psikiyatri, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Serhat Çıtak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Serhat Çıtak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serhat Çıtak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Çıtak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Serhat Çıtak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Çıtak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.