Uzm. Dr. Serdar Akkaya

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Yeni, Cumhuriyet Cad., 01770 Karaisalı/Adana  Adana
Adana Karaısali Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana  Adana
Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serdar Akkaya Hakkında

Serdar Akkaya Kimdir?

Uzm. Dr. Serdar Akkaya, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Serdar Akkaya, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Serdar Akkaya Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Serdar Akkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Serdar Akkaya kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Akkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serdar Akkaya için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Akkaya şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serdar Akkaya ile anlaşmalı?
Serdar Akkaya kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Serdar Akkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Serdar Akkaya Adana Karaısali Devlet HastanesıÇukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Serdar Akkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Serdar Akkaya Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Serdar Akkaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Serdar Akkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serdar Akkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Akkaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Serdar Akkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Akkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.