Uzm. Dr. Senem Turan

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - Antalya
5.0

Uyum Sorunları, Enürezis Nokturna (Gece Alt Islatma), Aile Terapisi

5.0

“Sevecen gözlerinin içi gülen iyi niyetli mükemmel başarılı bir dr iyiki sizi tanımışım oglum sayeniz...” Devamı

Uzm. Dr. Senem Turan

Uzm. Dr. Senem TURAN, 1976 yılında İzmir ‘de doğdumuştur. İlköğretim ve lise öğrenimini İzmir'de tamamladıktan sonra lisans eğitimine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde devam etmiştir.Uzmanlık eğitimini Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Aanabilim dalından 2011 yılında aldı. 2012-2014 yılları arasında Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı olarak çalıştı.

Aile Danışmanları Derneği  tarafından düzenlenen  ‘Aile Danışmanlığı’  ve ‘Çözüm Odaklı Kısa Terapi’ ve Doç. Dr. Celal Odağ tarafından verilen’’ Ergenlere Psikanalitik Yönelimli Yaklaşım ‘’ eğitimlerine katılmış ve bir çok uluslararası dergilerde yayınlanmış vaka sunumları ve kongrelerde sunulmuş posterleri bulunmaktadır. Türkiye Psikiyatri Derneği ve Aile Danışmanları Derneği üyesidir. Uzm. Dr. Senem TURAN, mesleki çalışmalarına Antalya'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Uzm. Dr. Senem TURAN Muayenehanesi
Kırcami Mah. Avni Tolunay Cad. A. Gürbüzler Apt. No: 105/4 Muratpaşa/Antalya
Hizmetler
Çocuklarda yeme bozukluğu Dikkat bozukluğu Çocuk kaygı ölçekleri Çocuk terapisi Grup terapisi Devamı

Hakkında

Uzm. Dr. Senem TURAN, 1976 yılında İzmir ‘de doğdumuştur. İlköğretim ve lise öğrenimini İzmir'de tamamladıktan sonra lisans eğitimine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde devam etmiştir.Uzmanlık eğitimini Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Aanabilim dalından 2011 yılında aldı. 2012-2014 yılları arasında Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı olarak çalıştı. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Uyum Sorunları Enürezis Nokturna (Gece Alt Islatma) Aile Terapisi Alkol Bağımlılığı Deliryum Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
FA
Füs*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Sevecen gözlerinin içi gülen iyi niyetli mükemmel başarılı bir dr iyiki sizi tanımışım oglum sayenizde daha mutlu daha başarılı iyiki varsınız sonsuz teşekkürler.

DE
Dil*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Senem hanim ( kızımın senem ablasi) o gülen yüzünüz , o pozitifliginiz,o enerjiniz ile hayat aslında çok güzelmiş demeyi ogrettiniz. sizinle birlikte birçok şey sanki daha kolay oldu. Size ailem adina çok teşekkür ederim. Iyi ki sizi tanımısiz....

YK
Yeş*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Oglumuz sayenizde tekrar sosyal bir kişi oldu.Esim ve ben size minnettariz.iyi ki sizi tanidik.Ankara dan geldik geldigimize de değdi. Kontroller de görüşmek üzere tekrar Teşekkürler.

SO
Sib*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Beklediğimizin çok üzerinde ilgi ve bilgi gördük. Kızımız sizi çok sevdi ve ilk kez böyle olumlu ayrıldık bir muayenehaneden.Her şey için tekrar teşekkür ederiz doktor hanım.

R. Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Muayenehaneye girer girmez Senem Hanım’ın ve ortamın sıcaklığı, sevecenliği , farklılığı ve huzuru sizi hemen sarıyor. Görüşme süresi çok doyurucu. Derdinize derman aramaya gittiğinizde, dermanın bir bölümünün de dertlerimizde olduğunu, anne babanın duyarlı hale gelmesinin önemini bir de doktor hanımın dilinden dinlemenizi tavsiye ederiz. Büyüklere bakan ruh sağlığı doktorları ile çocuğumuz için ne kadar çok zaman kaybettiğimizi anladık. Ayrıca bizim gibi kızı olan aileler için doktor hanımın kendisi zaten başlı başına bir örnek. ŞAHİN AİLESİ.

SK
S. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Kızımın bitanecik senem ablası Kafamda soru işaretleri ile görüşmeye gittim. Ama o bütün soru işaretleri ilk görüşmeden sonra yerini mutluluk ve rahatlamaya bıraktığını gördüm. Kızımın doktoru değil sanki bizim bir aile dostumuz , bir akrabamız gibi bizden biri gibi hissetmemize, ilgi ve alakasıyla nazik tavırlarıyla içten ve samimi diliyle güler yüzüyle kızımın tedavisinde olumlu sonuç almayı ve katettiğimiz mesafeyi gördüm.Çocuğumun geleceği konusunda rahatlamamızı sağladı.Her ailenin çocuğunu gönül rahatlığıyla emanet edebileceği, güvenebileceği bir doktor olduğunu düşünüyorum. Nezaketi ve yardımlarından dolayı senem turan akdağ'a teşekkürlerimi iletiyorum...:))

İÖ
İlk*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Çocuğumuzun çok hareketli oluşundan ve hiperaktivitemidir düşüncesiyle yardımcı olmasını istemiştik allah razı olsun burada bakmam lazım deseydi götürecektik .Çünkü çocugumuzun çok hareketli oluşu cevresiyel oyun oynamayışı bizi korkutmuştu...Onunla konuşmamız bile bize yetti....başka doktor aramayın derim ben....

BS
Bul*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Çocuk psikiyatristi uzmanı olmayanlarla bugüne kadar geçirdiğimiz zamana çok üzülüyorum. Oğluma sihirli değnek dokundu sanki. İkinci dönemin ortasından sonra oğlum sınıfta,okulda ve kendi çevresinde çok ilerleme kaydetti.Olumlu gelişmeleri duymak veli olarak gurur kaynağım oldu. Doktor Hanımın ve ortamının insanı bir anda saran sıcaklığını görmeniz ve hissetmeniz gerekir diye düşünüyorum.Yüzünüz hep gülsün Senem Hanım.Teşekkürler.

Mah*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

İlk kez bu kadar tam donanımlı ve bizi anlayan bir hekimle karşılaştık. Gülen yüzünüz ve ilginiz için de ayrıca tesekkür ederim. Iyı ki varsınız. Siz ailemizin en büyük şansısınız.

DT
Dud*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Sayenizde teknoloji bağımlısı oğlumuz tekrar arkadaş çevresi ve bizimle...Ne kadar teşekkür etsek az. Oğlumun Senem Ablası sen hep var ol bizim hayatımızda.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Senem Turan ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Senem Turan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Senem Turan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Senem Turan Uzm. Dr. Senem TURAN Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Senem Turan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Senem Turan Çocuk ve Ergen Psikiyatristi uzmanıdır. Uyum Sorunları, Enürezis Nokturna (Gece Alt Islatma), Aile Terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuklarda yeme bozukluğu, Dikkat bozukluğu, Çocuk kaygı ölçekleri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube