Uzm. Dr. Sema Çekiç

Tıbbi Patoloji - Antalya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Varlık, Kazım Karabekir Cd., 07100 Muratpaşa/Antalya  Antalya
Antalya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sema Çekiç Hakkında

Sema Çekiç Kimdir?

Uzm. Dr. Sema Çekiç, Tıbbi Patoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Sema Çekiç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sema Çekiç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sema Çekiç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sema Çekiç kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Çekiç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sema Çekiç için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Çekiç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sema Çekiç ile anlaşmalı?
Sema Çekiç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Sema Çekiç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sema Çekiç Antalya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sema Çekiç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sema Çekiç Tıbbi Patoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Sema Çekiç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sema Çekiç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sema Çekiç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Çekiç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sema Çekiç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Çekiç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.