Uzm. Dr. Selda Dorak

Anestezi ve Reanimasyon - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Selda Dorak Hakkında

Selda Dorak Kimdir?

Uzm. Dr. Selda Dorak, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Selda Dorak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 16.11.2000)

Selda Dorak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Selda Dorak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Selda Dorak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Dorak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Selda Dorak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Dorak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Selda Dorak ile anlaşmalı?
Selda Dorak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Selda Dorak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Selda Dorak T.c. Sağ.bak.izmir Güney Bölg. Hast.birl.sağlık Bilimleri Üni.dr.behçet Uz Çocuk Hast. Ve Cer. Eğt.a bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Selda Dorak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Selda Dorak Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Selda Dorak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Selda Dorak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Selda Dorak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Dorak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Selda Dorak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Dorak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.