Uzm. Dr. Selçuk Özdoğan, Bursa, Dermatoloji

Uzm. Dr. Selçuk Özdoğan

Dermatoloji - Bursa

Botoks Ve Dolgu, Lazer Tedavileri, Kılcal Damar Çatlaması

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

  Nilüfer, Bursa
Acıbadem Bursa Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Selçuk Özdoğan Kimdir?

Uzm. Dr. Selçuk Özdoğan, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Selçuk Özdoğan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Selçuk Özdoğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Selçuk Özdoğan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Özdoğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Selçuk Özdoğan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Özdoğan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Selçuk Özdoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Selçuk Özdoğan Acıbadem Bursa Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Selçuk Özdoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Selçuk Özdoğan Dermatoloji, uzmanıdır. Botox uygulaması, Botoks - Dolgu, Ameliyatsız yüz germe, Fraksiyonel lazer tedavisi, Terleme tedavisi, Dermokozmetik Uygulamalar, Seboreik dermatit alanlarında hizmet veriyor ve Botoks Ve Dolgu, Lazer Tedavileri, Kılcal Damar Çatlaması, Yüz Dolgusu, Ameliyatsız Estetik Yöntemleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Selçuk Özdoğan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Selçuk Özdoğan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Selçuk Özdoğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Özdoğan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Selçuk Özdoğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Özdoğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.