Uzm. Dr. Selçuk Dündar

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Samsun

Omurilik Sorunları, Yürüme Analizi, Yumuşak Doku Romatizmaları

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85  Canik, Samsun
Medicana Samsun

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Selçuk Dündar Hakkında

Selçuk Dündar Kimdir?

Uzm. Dr. Selçuk DÜNDAR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1983 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1988 yılında Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında 1988-1989 yılları arasında Konya Ereğli Devlet Hastanesi'nde, 1989-2006 yılları arasında Samsun Devlet Hastanesi'nde, 2006-2010 yılları arasında ise Samsun Özel Dinamik Fizik Tedavi Merkezi'nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Selçuk DÜNDAR, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Samsun Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • SELÇUK ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Omurilik Sorunları
 • Yürüme Analizi
 • Yumuşak Doku Romatizmaları
 • Tenovajinitler
 • Fasiitler
Tedaviler
 • Serebral palsi rehabilitasyonu
 • Tetik nokta enjeksiyonu
 • Fizik tedavi
 • Fizik tedavi ve rehabilitasyon
 • Kırık rehabilitasyonu

Selçuk Dündar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Selçuk Dündar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Selçuk Dündar kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Dündar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Selçuk Dündar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Dündar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Selçuk Dündar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Selçuk Dündar Medicana Samsun bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Selçuk Dündar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Selçuk Dündar Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır. Serebral palsi rehabilitasyonu, Tetik nokta enjeksiyonu, Fizik tedavi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon, Kırık rehabilitasyonu, Ortopedik rehabilitasyon, Prp tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Omurilik Sorunları, Yürüme Analizi, Yumuşak Doku Romatizmaları, Tenovajinitler, Fasiitler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Selçuk Dündar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Selçuk Dündar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Selçuk Dündar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Dündar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Selçuk Dündar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Dündar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.