Uzm. Dr. Selçuk Barlas

Aile Hekimliği - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ulus, Hastane Cd., 01950 Ceyhan/Adana  Adana
Adana Ceyhan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Selçuk Barlas Hakkında

Selçuk Barlas Kimdir?

Uzm. Dr. Selçuk Barlas, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Selçuk Barlas, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Selçuk Barlas Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Selçuk Barlas tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Selçuk Barlas kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Barlas ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Selçuk Barlas için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Barlas şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Selçuk Barlas ile anlaşmalı?
Selçuk Barlas kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Selçuk Barlas nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Selçuk Barlas Adana Ceyhan Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Selçuk Barlas hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Selçuk Barlas Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Selçuk Barlas için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Selçuk Barlas muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Selçuk Barlas hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Barlas ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Selçuk Barlas hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Barlas hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.