Uzm. Dr. Sami Erbay, Ankara, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Uzm. Dr. Sami Erbay

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Hacettepe Mh, Talatpaşa Blv, 06230 Samanpazarı/Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Dr.zekaı Tahır Burak Kadin Sağliği Eğıtım Ve Araştirma Kadin Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

emin..han

Biz sizden raziydik Mevla Teala da sizden razı olsun. bizlere hakkınızi helal edin hocam. Hayatım boyunca kızımin her doğumgünü olan Nisan 1de sizi hatırlatıp dua edeceğim. Allah mekaninizi cennet eylesin. 29-03-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sami Erbay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sami Erbay kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Erbay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sami Erbay için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Erbay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sami Erbay ile anlaşmalı?
Sami Erbay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Sami Erbay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sami Erbay Ankara Dr.zekaı Tahır Burak Kadin Sağliği Eğıtım Ve Araştirma Kadin Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sami Erbay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sami Erbay Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Sami Erbay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sami Erbay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sami Erbay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Erbay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sami Erbay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Erbay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.