Uzm. Dr. Sakine Nazik Bahçecioğlu

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Köşk, Talas Blv., 38030 Melikgazi/Kayseri  Kayseri
Erciyes Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sakine Nazik Bahçecioğlu Hakkında

Sakine Nazik Bahçecioğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Sakine Nazik Bahçecioğlu, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Sakine Nazik Bahçecioğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 22.11.2013)

Sakine Nazik Bahçecioğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sakine Nazik Bahçecioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sakine Nazik Bahçecioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Nazik Bahçecioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sakine Nazik Bahçecioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Nazik Bahçecioğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sakine Nazik Bahçecioğlu ile anlaşmalı?
Sakine Nazik Bahçecioğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Sakine Nazik Bahçecioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sakine Nazik Bahçecioğlu Erciyes Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sakine Nazik Bahçecioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sakine Nazik Bahçecioğlu Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Sakine Nazik Bahçecioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sakine Nazik Bahçecioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sakine Nazik Bahçecioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Nazik Bahçecioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sakine Nazik Bahçecioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Nazik Bahçecioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.