Uzm. Dr. Rüya Mutluay, Eskişehir, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Rüya Mutluay

Dahiliye - İç Hastalıkları, Nefroloji - Eskişehir

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Uluönder, Yunus Emre Devlet Hst., 26190 Tepebaşı/Eskişehir  Eskişehir
Eskışehır Yunus Emre Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

iz..iz

Hayatımda tanıdığım ender insanlardan biridir Rüya hocam. Hastasına kendi annesi babası kardeşiymiş gibi yaklaşarak elinden geleni fazlasıyla yapan kendinden zamanından ödün vererek ömrünü bu sağlık hizmetine adayan nadir takdire şayan bir hekimdir. RABBİM SAĞLIK SIHHAT VE UZUN ÖMÜR NASİP ETSİN İNŞALLAH SİZİ ÇOK SEVİYORUM 24-08-2020

ngül..a

Rüya hocam dünyanın en iyi doktoru annemin rahatsızlığı nedeniyle tanıştık Elinden geleni fazlasıyla yaptı tıbbın tüm imkanlarını kullandı Allah ondan razı olsun gerek insani yönü gerekse mesleğindeki başarılı çalışmalarından dolayı kendisine minnettarız seni seviyoruz Rüya hocam sevgiler saygılar 24-01-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Rüya Mutluay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Rüya Mutluay kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. R Mutluay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Rüya Mutluay için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. R Mutluay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Rüya Mutluay ile anlaşmalı?
Rüya Mutluay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Rüya Mutluay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Rüya Mutluay Eskışehır Yunus Emre Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Rüya Mutluay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Rüya Mutluay Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Nefroloji uzmanıdır.

Uzm. Dr. Rüya Mutluay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Rüya Mutluay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Rüya Mutluay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. R Mutluay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Rüya Mutluay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. R Mutluay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.