Doktorun Adresi

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana  Adana
Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Rıfkı Altınay Hakkında

Rıfkı Altınay Kimdir?

Uzm. Dr. Rıfkı Altınay, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Rıfkı Altınay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rıfkı Altınay Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.7)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..ığın Yıldız
Zamanlama
İlgi
Ortam

Okadar doktor araştırdım kasık fıstığı konusunda işin uzmanı deneyimi olan Rıfkı hocama ameliyat olmaya karar verdim şeker gibi sıcak bir insan bu operasyonu ancak Rıfkı hocam gibi deneyimli eller yapabilir kısa süre içinde Rıfkı hocama ameliyat olacağım ameliyat deneyimlerimi burada yazacağım 11-12-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Rıfkı Altınay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Rıfkı Altınay kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. R Altınay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Rıfkı Altınay için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. R Altınay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Rıfkı Altınay ile anlaşmalı?
Rıfkı Altınay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Rıfkı Altınay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Rıfkı Altınay Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Rıfkı Altınay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Rıfkı Altınay Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Rıfkı Altınay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Rıfkı Altınay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Rıfkı Altınay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. R Altınay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Rıfkı Altınay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. R Altınay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.