Uzm. Dr. Recep Kerem Temel

Kardiyoloji - Eskişehir

Periferik Arter Hastalıkları, Baş Dönmeleri, Kapak Hastalıkları

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sk. No:19 Eskibağlar - Tepebaşı / Eskişehir  Tepebaşı, Eskişehir
Özel Acıbadem Eskişehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Recep Kerem Temel Hakkında

Recep Kerem Temel Kimdir?

Uzm. Dr. Recep Kerem Temel, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Recep Kerem Temel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DİĞER
İlgilendiği Hastalıklar
 • Periferik Arter Hastalıkları
 • Baş Dönmeleri
 • Kapak Hastalıkları
 • Kolesterol
 • Taşikardi
Tedaviler
 • Stres ekokardiyografi
 • Koroner anjiyogram
 • Koroner anjiyoplasti
 • Karotis endarterektomi
 • Platelet sitaferezi(hemaferezis)

Recep Kerem Temel Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gu..demir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çarpıntı problemim nedeniyle tavsiye üzerine randevu alarak gittiğim saygı değer doktorum Kerem Beyin, muayene başlangıcından itibaren göstermiş olduğu nazik ilgisi ve konusuna hakimiyetiyle tüm sorularımı detaylı bilgilendirmesi ve hatta farkında olmadığımız ve ciddi sorunlara yol açabilecek farklı bir rahatsızlığımı da tespit etmesi ile ne kadar doğru bir yere gelmiş olduğumu anladım. Arkadaşlarımın Kerem Bey konusundaki ısrarlı tavsiyesinde ne kadar haklı olduklarını tecrube edince herseyden önemli olan sağlımızı, hele ki kalbimizi sonsuz güvenle emanet edebilecegimiz çok değerli doktorumuz Kerem Bey ile ilgili düşüncelerimi paylaşmak istedim. İyi ki varsınız Kerem Bey, Eskişehir'in kalbi emin ellerde sayenizde... 09-01-2021

gu..demir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çarpıntı problemim nedeniyle tavsiye üzerine randevu alarak gittiğim saygı değer doktorum Kerem Beyin, muayene başlangıcından itibaren göstermiş olduğu nazik ilgisi ve konusuna hakimiyetiyle tüm sorularımı detaylı bilgilendirmesi ve hatta farkında olmadığımız ve ciddi sorunlara yol açabilecek farklı bir rahatsızlığımı da tespit etmesi ile ne kadar doğru bir yere gelmiş olduğumu anladım. Arkadaşlarımın Kerem Bey konusundaki ısrarlı tavsiyesinde ne kadar haklı olduklarını tecrube edince herseyden önemli olan sağlımızı, hele ki kalbimizi sonsuz güvenle emanet edebilecegimiz çok değerli doktorumuz Kerem Bey ile ilgili düşüncelerimi paylaşmak istedim. İyi ki varsınız Kerem Bey, Eskişehir'in kalbi emin ellerde sayenizde... 08-01-2021

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Recep Kerem Temel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Recep Kerem Temel kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. R Temel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Recep Kerem Temel için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. R Temel şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Recep Kerem Temel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Recep Kerem Temel Özel Acıbadem Eskişehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Recep Kerem Temel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Recep Kerem Temel Kardiyoloji, uzmanıdır. Stres ekokardiyografi, Koroner anjiyogram, Koroner anjiyoplasti, Karotis endarterektomi, Platelet sitaferezi(hemaferezis) alanlarında hizmet veriyor ve Periferik Arter Hastalıkları, Baş Dönmeleri, Kapak Hastalıkları, Kolesterol, Taşikardi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Recep Kerem Temel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Recep Kerem Temel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Recep Kerem Temel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. R Temel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Recep Kerem Temel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. R Temel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.