Doktorun Adresi

Emrah Mahallesi, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd, 06010 Keçiören/Ankara  Ankara
Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Rahman Şenocak Hakkında

Rahman Şenocak Kimdir?

Uzm. Dr. Rahman Şenocak, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Rahman Şenocak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gülhane Askeri Tıp Akademisi (Diploma: 04.08.2010)

Rahman Şenocak Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lem..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hastalık zor.Ameliyat daha da zor bir süreç.Bize bu süreçleri en iyi şekilde atlatmamızı sağlayan, tıbbi anlamdaki başarısının yanı sıra babacan tavırlarıyla sadece bizim değil diğer hastalarının da memnuniyetini gözlemlediğim hocama çok çok teşekkür ediyorum. 29-11-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Rahman Şenocak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Rahman Şenocak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. R Şenocak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Rahman Şenocak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. R Şenocak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Rahman Şenocak ile anlaşmalı?
Rahman Şenocak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Rahman Şenocak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Rahman Şenocak Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Rahman Şenocak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Rahman Şenocak Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Rahman Şenocak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Rahman Şenocak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Rahman Şenocak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. R Şenocak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Rahman Şenocak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. R Şenocak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.