Uzm. Dr. Pelin Duru Çetinkaya, Adana, Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Pelin Duru Çetinkaya

Göğüs Hastalıkları - Adana

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Pelin Duru Çetinkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Pelin Duru Çetinkaya kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. P Duru Çetinkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Pelin Duru Çetinkaya için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. P Duru Çetinkaya şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Pelin Duru Çetinkaya ile anlaşmalı?
Pelin Duru Çetinkaya kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Pelin Duru Çetinkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Pelin Duru Çetinkaya İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastaliklari Ve Gögüs Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Pelin Duru Çetinkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Pelin Duru Çetinkaya Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Pelin Duru Çetinkaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Pelin Duru Çetinkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Pelin Duru Çetinkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. P Duru Çetinkaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Pelin Duru Çetinkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. P Duru Çetinkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.