Uzm. Dr. Özkan Erdoğan, Burdur, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Özkan Erdoğan

Dahiliye - İç Hastalıkları - Burdur

Kaka Kaçırma, Gut Hastalığı (Damla Hastalığı), Crohn Hastalığı

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Yeni Mh., Antalya Cad  Merkez, Burdur
Burdur Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Özkan Erdoğan Kimdir?

Uzm. Dr. Özkan Erdoğan, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Özkan Erdoğan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Özkan Erdoğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Özkan Erdoğan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Erdoğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özkan Erdoğan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Erdoğan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özkan Erdoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Özkan Erdoğan Burdur Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Özkan Erdoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Özkan Erdoğan Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Cyberknife tedavisi, Böbrek ultrasonu, Puva tedavisi(fotokemoterapi), Abdominal parasentez, Medikal Estetik ve Cilt Bakımı alanlarında hizmet veriyor ve Kaka Kaçırma, Gut Hastalığı (Damla Hastalığı), Crohn Hastalığı, Ankilozan Spondilit (İltihaplı Omurga Romatizması), Angina Pektoris (Göğüs Anjini) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Özkan Erdoğan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özkan Erdoğan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özkan Erdoğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Erdoğan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Özkan Erdoğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Erdoğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.