Uzm. Dr. Özgür Terzi

Dahiliye - İç Hastalıkları - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane , Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. No:38, Selimiye, 34668 Üsküdar/İstanbul  Samsun
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özgür Terzi Hakkında

Özgür Terzi Kimdir?

Uzm. Dr. Özgür Terzi, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgür Terzi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özgür Terzi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Özgür Terzi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Özgür Terzi kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Terzi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özgür Terzi için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Terzi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özgür Terzi ile anlaşmalı?
Özgür Terzi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Özgür Terzi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Özgür Terzi Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Özgür Terzi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Özgür Terzi Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Özgür Terzi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özgür Terzi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özgür Terzi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Terzi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Özgür Terzi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Terzi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.