Uzm. Dr. Özge Uysal Soyer, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Özge Uysal Soyer

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Ankara

Kurdeşen (Dabaz, Ürtiker), Dabaz (Ürtiker, Kurdeşen), Bahar Nezlesi (Alerjik Rinit, Saman Nezlesi)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi  Altındağ, Ankara
Hacettepe Üniversitesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Özge Uysal Soyer Kimdir?

Uzm. Dr. Özge Uysal Soyer, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi Özge Uysal Soyer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..an

Bu zamana kadar birçok doktor tanıdım ve birçok doktor ziyaretinde bulundum. Tüm kalbimle söyleyebilirimki gözü kapalı ilk kez bir doktora güvendim ve ilk kez böylesine samimi, içten, merhametli bizden biri, işinin ehli, işini çok iyi yapan ve yapmaya gayret eden bir doktorla karşılaştım. Normalde başka bir şehirde yaşıyorum, ailemi ziyarete geldiğim esnada kızımın vücüdunda ve yüzünde kırmızılıklar, kabarıklık ve kaşıntı döküntünün meydana geldiğini fark edip doktor arayışına girdim. Farklı bir hastanede atopik dermotit teşhisi konuldu fakat ben çocuğumd alerji olduğundan emindim. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Özge Hocama ulaştık biraz zor oldu am randevu alabildik. Yapılan testler sonucunda kızımda çoklu besin alerjisi olduğu ortaya çıktı. Hemen diyete girdim çünkü anne sütü alıyor bebeğim. Ciddi diyet ve hassas bir bakımla bebeğim 1.5 ayda toparladı. Ek gıdaya da geçtik. Sürecimiz uzun ancak Özge Hocamla alternatifler çok ve tam destek sağolsun. Ne yiyeceğimizi kağıda çizerek anlattı ve bize kitap bile verdi konuyla alakalı. Uzun uzun sizi dinliyor, anlatıyor, uğraşıyor ve sanki kendi çocuğuymuş gibi benimsiyor. Watssaptan sonuçlarınızı istiyor, takip ediyor, arıyor süreci takip ediyor. Hayatımda ilk kez bir doktoru bu kadar sevdim ve tavsiye ettim. Herkese Özge Hocamı anlatıyorum. Herkes sağlıklı olsun hastalanmasın yavrularımız ama ihtiyacınız varsa da Özge Hocayı tanımadan bilmeden hayatınıza devam etmeyin derim.. 10-02-2019

�ak..OÇ

Gercekten cok bilgili bi doktor oglum 1 yasinda iken bitmeyen gaz ve ishal sikayetiyle ozge hocaya goturduk tahlillerin tumu temiz cikti ve teshisi barsakta tepkimeye giren laktoz intoleransi oldu gecen sene oglumu gastroentolojiye goturdum ozge hocanin koydugu teshise hoca ben boyle bi tur bilmiyorum dedi ve ogluma kolonoskopi yapildi sonuc özge hocanin koydugu teshis cikti kesinlikle güvenilecek bi hekim 26-12-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Özge Uysal Soyer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Özge Uysal Soyer kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Uysal Soyer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özge Uysal Soyer için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Uysal Soyer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özge Uysal Soyer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Özge Uysal Soyer Hacettepe Üniversitesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Özge Uysal Soyer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Özge Uysal Soyer Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Büyüme hormonu testi, Desensitizasyon, Tüberkülin deri testi(tdt), Subkütan immünoterapi, Apgar skoru alanlarında hizmet veriyor ve Kurdeşen (Dabaz, Ürtiker), Dabaz (Ürtiker, Kurdeşen), Bahar Nezlesi (Alerjik Rinit, Saman Nezlesi), Anafilaksi, Kollajen Doku Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Özge Uysal Soyer için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özge Uysal Soyer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özge Uysal Soyer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Uysal Soyer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Özge Uysal Soyer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Uysal Soyer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.