Uzm. Dr. Özden Türel

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

İskender Paşa, Adnan Menderes Blv., 34093 Fatih/İstanbul  İstanbul
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özden Türel Hakkında

Özden Türel Kimdir?

Uzm. Dr. Özden Türel, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Özden Türel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özden Türel Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Özden Türel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Özden Türel kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Türel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özden Türel için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Türel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özden Türel ile anlaşmalı?
Özden Türel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Özden Türel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Özden Türel Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp FakültesiSb İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Özden Türel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Özden Türel Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları uzmanıdır.

Uzm. Dr. Özden Türel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özden Türel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özden Türel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Türel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Özden Türel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Türel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.