Uzm. Dr. Oya Duran, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Oya Duran

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Takvim talep etDeğerlendir

Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

da..t Öztürk

İki çocuğum içinde bir çok kez Dr arayışı oldu. Oya hanımla bu arayışı sona erdi. Hem cok tecrübeli hemde aradan aylar gecede son görüşmedeki sohbetimize kadar hatırlıyor. Şehir dışında olduğumda fotoğraf ve mesajlarla derdimize derman oldu verdiği ilaçlarla tatildeyken bile cocuklarımı tedavi etti. Kesinlikle tavsiye ederim. Cok ilgili ve hastasına uzun vakit ayıran bir Dr 22-07-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Oya Duran tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Oya Duran kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. O Duran ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Oya Duran nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Oya Duran bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Oya Duran hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Oya Duran Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Oya Duran için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Oya Duran muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Oya Duran hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. O Duran ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Oya Duran hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. O Duran hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.