Uzm. Dr. Osama ABUZAINA, Ankara, Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Osama ABUZAINA

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Akciğer Kanseri, Astım, Bronşit

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Tunus Caddesi No:8  Çankaya, Ankara
LIV HOSPITAL

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Online Doktor Danışma Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Osama ABUZAINA Hakkında

Osama ABUZAINA Kimdir?

Uzm. Dr. Osama ABUZAINA, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Osama ABUZAINA, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA DISKAPI YILDIRIM BEYAZIT EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ÜR..�ÇEK

Candan ilgisi ve gerçekci yaklaşimiyla hasta ve hasta yakinlarini doğru yönlendiren genç, dinamik bir doktor hepsinden de öte vicdanli bir insan. Kendisi çok zor olduğumuz bir durumda karşimiza çikmis bir melektir. Hasta icin elinden geleni yapan, bilgisi ve ilgisini tedavisiyle hastasina aktaran bir doktor. Allah bin kere razı olsun ondan. Tavsiye ederiz. 24-02-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Osama ABUZAINA tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Osama ABUZAINA kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. O ABUZAINA ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Osama ABUZAINA için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. O ABUZAINA şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Osama ABUZAINA nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Osama ABUZAINA LIV HOSPITAL bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Osama ABUZAINA hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Osama ABUZAINA Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Akciger kanseri tanı ve tedavi, Akciğer ve plevra biyopsisi, Alerji tanı ve tedavileri, Alerji Testi, Astım Tanı ve Tedavisi, Göğüs x-ray, Solunum fonksiyon testleri, Zatürre tanı ve tedavi alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Kanseri, Astım, Bronşit, Genel Göğüs Hastalıkları, Göğüs Ağrısı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Osama ABUZAINA için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Osama ABUZAINA muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Osama ABUZAINA hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. O ABUZAINA ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Osama ABUZAINA hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. O ABUZAINA hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.