Uzm. Dr. Orhan Aykanat, Samsun, Psikiyatri

Uzm. Dr. Orhan Aykanat

Psikiyatri - Samsun

Dürtü Bozuklukları, Dürtü Kontrol Bozukluğu, Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Kale Mah. Himaye-i Etfal Sokak No:1 İlkadım Samsun (Site Camii Arkası)  19 Mayıs(Ballıca), Samsun
Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Orhan Aykanat Hakkında

Orhan Aykanat Kimdir?

Uzm. Dr. Orhan AYKANAT, 1958 yılında doğmuştur. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü'nde tamamladıktan sonra Psikiyatri Uzmanı olmuştur.

Uzm. Dr. Orhan AYKANAT, Samsun Ballıca'da bulunan Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi'nde hastalarını kabul etmektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

u..

Depresyonda iseniz görünmeniz gereken doktor Psikiyatri uzmanı Orhan AYKANAT'tır. Ben depresyon geçirdiğim sene kendisine tedavi olmuş ve bunu atlatmıştım. 5 sene önceydi. Babamın vefatı ve yeni evlendiğim eşimle aramızda yaşadığımız sıkıntılar beni içinden çıkılmaz bir buhrana itmişti. Babamın ani ölümü şoka sokmuştu üzerine yaşadığım diğer sıkıntılar beni depresyona itmişti adeta. İşte o senelerde kendime yaşadığım bu sorunlardan sıyrılmam lazım dedim ve en yakın arkadaşımın tavsiyesiyle Uzm. Dr. Orhan Aykanat'a ulaştım. Psikoterapi ve kısa bir ilaç tedavisi ile kendimi o kadar iyi hissetmeye başladım ki... Çok sağolsun hocam derdime derman olmuştu. Tekrar teşekkür etmek istedim. Herkese öneririm... 01-07-2017

�e..

Anksiyete bozukluğu olan bir insandım. 3 sene önceye kadar. Anksiyete rahatsızlığıma bağlı olarak yaşadığım kaygı panik birçok sıkıntıdan dolayı hayatım cehenneme dönmüşken yardımıma koşan psikiyatrist uzm. dr. orhan aykanat'tır. Günlük rutin yaptığım işimden gücümden tutun, hobilerime kadar her şeyimi bu kadar etkileyeceğini düşünemezdim bu anksiyete belasının. Kaygı bozukluğu buymuş meğer. İnternet üzerinde tabi bir çok araştırma yaptım anksiyete ile alakalı ve benden çok daha kötü durumda olanları gördüm. Bunların benden daha kötü olmasının tek sebebi, uzman bir psikiyatra zamanında görünmemiş olmalarından ötürü anksiyete rahatsızlığının ilerlemiş olması. Ben daha fazla ilerletmeden web üzerinde ulaştığım orhan aykanat'a gittim ve tedavi oldum. Birkaç seansta ben eski ben olmuştum. İş hayatım sosyal ve özel hayatım rayına girmişti sayesinde. Samsun'da psikiyatri doktoru arayan tüm derttaşlarıma acilen öneriyorum... 16-12-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Orhan Aykanat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Orhan Aykanat kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. O Aykanat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Orhan Aykanat için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. O Aykanat şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Orhan Aykanat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Orhan Aykanat Özel Psikomer Psikiyatri Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Orhan Aykanat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Orhan Aykanat Psikiyatri, uzmanıdır. Depresyon anksiyete stres ölçeği, Kaygı bozuklukları, Çift terapisi, Yetişkin hasta pskiyatrik muayenesi, Yetişkin hasta psikoterapisi, Varoluşçu psikoterapi, Süreklilik anksiyete ölçeği, Psikiyatrik muayene, Psikanalitik psikoterapi, Kanserde psikolojik destek alanlarında hizmet veriyor ve Dürtü Bozuklukları, Dürtü Kontrol Bozukluğu, Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar, Narsistik Kişilik Bozukluğu, Distimik Bozukluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Orhan Aykanat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Orhan Aykanat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Orhan Aykanat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. O Aykanat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Orhan Aykanat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. O Aykanat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.