Uzm. Dr. Önder Taylan Çifçi

Anestezi ve Reanimasyon - İstanbul
5.0

Yüz Bölgesi Ağrıları, Sebebi bilinmeyen ağrılar, Omuz Eklemi Ağrısı

5.0

“40 yaşındayım Özel eğitim öğretmeniyim işim gereği sürekli ayaktayım.Önder bey ve ekibiyle 4 ay önce...” Devamı

Uzm. Dr. Önder Taylan Çifçi

Uzm. Dr. Önder Taylan Çifçi, 1978 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1996 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, ağrı tedavilerine yönelik ağrısı sebebiyle Gata Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim Dalı'nda tamamlamış ve 2011 yılında Gümüşsuyu Asker Hastanesi'nde hasta kabulüne başlamıştır. Bu hastanede Ağrı kliniği oluşturarak Proloterapi yöntemini birçok hastasına uygulamıştır.

Yenileyici Tedavi Yöntemleri ile daha yoğun bir şekilde ilgilenmeye başlamış olan Uzm. Dr. Önder Taylan Çifçi, bu konuda dünyadaki en etkili ve en yetkin kuruluş olan Hackett-Hemwall Vakfı'nın eğiticilerinden Dr. Stephen Cavallino'dan ve Nöroproloterapi tekniğinin tescil sahibi, uygulayıcısı ve eğiticisi Dr. John Lyftogt'tan eğitimlerini almıştır.

Uzm. Dr. Önder Taylan Çifçi, hedefini  "Yenileyici Tedavi Yöntemi’nin bilinirliğini arttırmak ve bu tedaviyi daha çok hastaya ulaştırmak" olarak belirlemiş mesleki çalışmalarına ise şu an İstanbul'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Uzm. Dr. Önder Taylan Çiftçi Muayenehanesi
Konaklar Mah. Akasyalı Sk. No:17 , D:2 4.Levent Beşiktaş/İstanbul
Hizmetler
İğne ile ağrı tedavisi Kanser ağrıları tedavisi Migren tedavisi Ağrı tedavileri Devamı

Hakkında

Uzm. Dr. Önder Taylan Çifçi, 1978 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1996 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, ağrı tedavilerine yönelik ağrısı sebebiyle Gata Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim Dalı'nda tamamlamış ve 2011 yılında Gümüşsuyu Asker Hastanesi'nde hasta kabulüne başlamıştır. Bu hastanede Ağrı kliniği oluşturarak Proloterapi yöntemini birçok hastasına uygulamıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Yüz Bölgesi Ağrıları Sebebi bilinmeyen ağrılar Omuz Eklemi Ağrısı Lokal Anestezi Kanser Ağrıları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BK
Bir*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

40 yaşındayım Özel eğitim öğretmeniyim işim gereği sürekli ayaktayım.Önder bey ve ekibiyle 4 ay önce tanıştım. Şiddetli bel ağrılarım vardı. Bel fıtığı teşhisi kondu. Pek çok doktora gittim herkes başka bir şey söyledi (ameliyat ,fizik tedavi, ilaç tedavisi vs.) yediğim onca iğne cabası. Ancak hiç faydası olmadı. Tesadüf eseri internette ağrılar üzerine araştırma yaparken tanıdım kendilerini ağrılarım o kadar dayanılmazdı ki hemen randevu aldım. İğnelerden çok korkmama rağmen muayaneye gittiğim gün iğne uygulamasını kabul ettim. İlk uygulamadan itibaren ağrılarımda inanılmaz azalma oldu ve 4 seansta ağrılarım bitti. Şimdi sağlıklıyım ve çok mutluyum siz harika bir ekipsiniz güler yüzünüz ve verdiğiniz güven için sonsuz teşekkürler.

hk
Hat*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

ÖNDER Hocam güleryüzüyle candanlığıyla yaptığı işi ve hastalara karşı samimiyetiyle birçok hastasının ve tabi ki benim hayatımda ki yeri farklı olan bir hekim.Migrenle kendımı bildim bileli savasıyordum .Sınav stresinden ve ya en ufak bi sıkıntı bile olsa benim migren ataklarımı tetıkler ve hayatı bana zindan eder di ta ki önder hocamla tanısıp bu tedavıyı olana kadar hayatımda ki yeri farklı cunku sankı bana yenı bi yaşam verdi sureklı agrılarla ve agrı olacak korkusuyla yasamak gercekten zor ben artık agrı nedır bılmıorum hafıf gecırdıgım agrılarda bana gercekten komık gelıor :))artık atak yok !artık korku yok! TEŞEKKüR EDERİM HOCAM İYİ VARSINIZ

AC
Alp C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

çok teşekürler sorum hemen cevaplandı

ZD
Zül*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Merhabalar.Boyun ağrısıyla birlikte, sırt ve omuz ağrısı, sol kolumda güçsüzlük ve uyuşukluk şikayetiyle boyun fıtığı teşhisi konuldu. Uzun süren bir dr maratonu yaşadım ve çoğunlukla önerilen ameliyattı. Bir tanıdığım Önder Bey' i tavsiye etti ve proloterapi yöntemi ile tedaviye başladık.Günlük egzersizlerle birlikte ilk 4 seanstan sonra şikayetlerimde ciddi azalmalar oldu ve 5. seanstan sonra nerdeyse hiç ağrım kalmadı. (Artık geceleri uyuyabiliyorum ağrı çekmeden ve günlük yaşamımda normale döndü. ağlamayarak randevu gidiyorum ayrıca. :) ) Bazen hastaların en büyük şansı gittikleri doktorlardır. Bazen bilinçli bir seçimdir bazen de tesadüf. Önder Bey' e ve ekibine pozitif enerjileri, ilgileri ve emekleri için teşekkür ederim.

AS
Adn*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Önder beyi tanımadan 2 yıl önce sol dizimdeki ağrı nedeniyle 5 defa PRP uygulandı fakat sonuç vermedi bu nedenle 24 aralık 2014 tarihinde ameliyat oldum. Dizimdeki problem geçmedi ve çok sıkıntılı bir süreç geçirdim yapılan kontroller sonucunda bana ikinci ameliyatı önerdiler. Yaşadığım 1.5 yıllık zorlu süreçten sonra tekrar ameliyat olmak istemedim. Bu arada farklı doktor görüşleride aldım onlarda ameliyat önerince kendimi beklemeye aldım. Doktor kardeşimin vesilesiyle Önder bey ile tanıştım. Önder bey ve ekibinin sihirli dokunuşları pozitif enerjileri ile birleşince ağrısız günlerime döndüm 4. Seans sonunda hayat kalitem yükseldi eski sağlıklı günlerime geri döndüm.. Ağrısız yürüyebilmek kadar güzel bir şey yok. Binlerce Teşekkürler.

Naz*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

45 yaşında ev hanımıyım daha önceleri bel ağrıları çekiyordum. Ağrılarım artık dayanılmaz noktalara gelmişti. Yerimden kalkamıyor ve ev işlerimi dahi yapamıyordum. Taki sevgili Önder hocam ve ekibiyle tanışana kadar. Öyle ki bana artık ızdırap veren ağrılarımdan kurtulmam da hepsinin emeği çok büyük. Gülen yüzleri, anlayışları ve sıcak kanlılıkları ile hem bir aile hemde güzel ellerinden şifa bulmuş oldum. Boyun düzleşmem, skolyozum ve bel kemiklerimde olan aşınma ağrılarımın hepsini geri de bıraktım. Şimdi ağrılarımdan uzak muhteşem bir hayat sürüyorum bunda emeği olan herkese çok teşekkür ederim.

sv
Sev*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

48 yaşındayım ev hanımıyım. 8 senedir bel ağrısı çekiyorum. Önder hocayla tanıştıktan sonra bel ağrılarım azaldı. Özellikle hapşıramıyordum, tedaviden sonra hapşırabiliyorum. Yalnız hapşırık deyip geçmeyin rahat hapşırabilmek çok güzel birşeymiş. Önder hocanın ve ekibinin güler yüzü , bilgisi ve yeteneği bu tedavinin başarılı olmasının en önemli etkileridir. Önder hocaya ve ekibine teşekkürü bir borç bilirim. Proloterapyi ciddi bel ağrısı çeken herkese Önder hoca farkıyla tavsiye ediyorum. İnanın bu tedavinin faydasını göreceksiniz, ben gördüm ve yaşam kalitem yükseldi. 26.07.2016

AC
Ade*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

29 yaşındayım Önder hocam ile 2 yıl önce tanıştık proloterapi tedavisi ile yıllardır çektiğim migren ağrılarından kurtulmama yardımcı oldu tedavi olmadan önce tereddütlerim vardı hocamın ilgisi alakası ve sorularıma içtenlikle ve tatmin edici olarak verdiği cevaplar sonucunda tedavi olmayı kabul ettim tedavi sonuçlanmasından bugüne bırakın eskisi gibi ağrıyı nadiren baş ağrısı yaşadım o baş ağrılarıda migrenle alakalı değil farklı rahatsızlıklar nedeniyle çok teşekkür ediyorum hocam beni ağrılardan kurtardınız. İyiki sizinle karşılaşmışım

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Önder Taylan Çifçi ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Önder Taylan Çifçi için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Önder Taylan Çifçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Önder Taylan Çifçi Uzm. Dr. Önder Taylan Çiftçi Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Önder Taylan Çifçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Önder Taylan Çifçi Anestezi ve Reanimasyon uzmanıdır. Yüz Bölgesi Ağrıları, Sebebi bilinmeyen ağrılar, Omuz Eklemi Ağrısı alanlarında hizmet veriyor ve İğne ile ağrı tedavisi, Kanser ağrıları tedavisi, Migren tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube