Uzm. Dr. Ömer Toprak, Balıkesir, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Ömer Toprak

Dahiliye - İç Hastalıkları, Nefroloji - Balıkesir

Randevu Al Değerlendir

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gun..URK

Kendini ilme bilime ve İnsanlığa adamış, Ülkenin Kıymetli Şahsiyetlerinden değerli Hocamız Doç. Dr. ÖMER TOPRAK'a Sonsuz şükran ve minnetlerimizi sunuyoruz. Doç Dr. Ömer TOPRAK Hocamız Sayesinde, Kronik Böbrek hastası olan annem Rehabilite edilip, yasam kalitesi yükseltildi ve en önemlisi diyalizden kurtuldu. Kendilerini tüm kalbimizde Selamlıyor ve şükranlarımızı sunuyoruz. 02-11-2018

ur..�n

Halk adamı kendisi ya Allah razı olsun Ömer toprak gibi işini aşk ile yapan doktor Allah sevgisi insan sevgi var hastalar için yaşayan bir doktor Allah ondan razı olsun gözünüz kapalı güvenın 14-03-2018

�n..ut

Varlığı ile hastalarının ve yakınlarının umut huzur ve güven dayanağı olan sevgili hocamı insanlığın evrensel değerleri kapsamında en içten duygularla selamlıyor, yolunu izleyen hekimlerle birlikte yaşantısının sürüp gitmesini gönülden diliyorum. 26-09-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ömer Toprak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ömer Toprak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Toprak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Toprak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Toprak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ömer Toprak ile anlaşmalı?
Ömer Toprak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Toprak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ömer Toprak T.c.sağlık Bakanlığı Bkhb Balıkesir Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ömer Toprak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ömer Toprak Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Nefroloji uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ömer Toprak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ömer Toprak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Toprak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Toprak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ömer Toprak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Toprak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.