Uzm. Dr. Ömer Burcak Binicier, İzmir, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Ömer Burcak Binicier

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İzmir

Randevu Al Değerlendir

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

arrem..al

Herşeyden önce Harika bir insan. İşinin ehli, Konusuna Hakim, çok iyi bir UZMAN DOKTOR. Mide sorunlarım için bir kaç doktor ve kuruluştan sonra bana tavsiye edilen en iyi seçim. İyi Ki varsınız Ömer Hocam, Harikasınız. 18-02-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ömer Burcak Binicier tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ömer Burcak Binicier kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Binicier ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Burcak Binicier için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Binicier şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ömer Burcak Binicier ile anlaşmalı?
Ömer Burcak Binicier kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Burcak Binicier nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ömer Burcak Binicier T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ömer Burcak Binicier hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ömer Burcak Binicier Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ömer Burcak Binicier için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ömer Burcak Binicier muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Burcak Binicier hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Binicier ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ömer Burcak Binicier hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Binicier hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.