Uzm. Dr. Okan Yayar

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Merkez, İsmetpaşa, 17100 Çanakkale Merkez/Çanakkale  Çanakkale
Çanakkale Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Okan Yayar Hakkında

Okan Yayar Kimdir?

Uzm. Dr. Okan Yayar, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Okan Yayar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Okan Yayar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Okan Yayar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Okan Yayar kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. O Yayar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Okan Yayar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. O Yayar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Okan Yayar ile anlaşmalı?
Okan Yayar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Okan Yayar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Okan Yayar Çanakkale Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Okan Yayar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Okan Yayar Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Okan Yayar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Okan Yayar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Okan Yayar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. O Yayar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Okan Yayar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. O Yayar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.