Uzm. Dr. Okan Ufuk İpek, Bursa, Psikiyatri

Uzm. Dr. Okan Ufuk İpek

Psikiyatri - Bursa

Genel Psikoloji, Psikiyatrik Bozukluk, Psikotik Hastalıklar

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Üçevler mh.Tanay cad No:25 Balı İş Merkezi **** **** Nilüfer/Bursa  Nilüfer, Bursa
Okan Ufuk Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..a

Okan Bey inanılmaz bir doktor, yıllardır panik bozukluğu ile mücadele ediyordum. Sizi gerçekten anlıyor, dinliyor. Çoğu doktor gibi sadece ilaç yazıp göndermiyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 07-12-2019

em..a

Okan Bey alanında uzman bir doktor, yıllardır panik bozukluğu ile mücadele ediyordum. Sizi gerçekten anlıyor, dinliyor. Çoğu doktor gibi sadece ilaç yazıp göndermiyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 07-12-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Okan Ufuk İpek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Okan Ufuk İpek kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. O İpek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Okan Ufuk İpek için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. O İpek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Okan Ufuk İpek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Okan Ufuk İpek Okan Ufuk Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Okan Ufuk İpek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Okan Ufuk İpek Psikiyatri, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Psikoterapi, Depresyon tedavisi, Regresyon terapisi, Psikanaliz, Psikanalitik psikoterapi, Yetişkin terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Genel Psikoloji, Psikiyatrik Bozukluk, Psikotik Hastalıklar, Kişilik Bozuklukları, Alkol ve Madde Bağımlılığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Okan Ufuk İpek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Okan Ufuk İpek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Okan Ufuk İpek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. O İpek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Okan Ufuk İpek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. O İpek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.