Doktorun Adresi

İstiklal, Okmeydanı Cd., 43040 Merkez/Kütahya Merkez/Kütahya  Kütahya
S.b. Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Oğuzhan Koçak Hakkında

Oğuzhan Koçak Kimdir?

Uzm. Dr. Oğuzhan Koçak, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Oğuzhan Koçak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 03.03.2010)
  • Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 03.03.2010)

Oğuzhan Koçak Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rin..un
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mükemmel bir doktor.İşini çok iyi yapan bir doktor.Allah bin kere razı olsun.İlk defa hastayı bilgilendiren bir doktor gördüm. 02-12-2019

�e Gül..ner
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sırf görüş belirtebilmek için üye oldum. Öncelikle teşekkür ediyorum kendisine. Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, hastalarını en ince detayına kadar bilgilendiren, mesaisi bitmesine rağmen hastayla ilgilenen bir doktorla karşılaştım ben. Devlet hastanesinde değil de sanki özel hastanedeymişim gibi ilgilendiği için mesleğini bu denli güzel yaptığı için teşekkür ediyorum. Iyi çalışmalar diliyorum. 21-12-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Oğuzhan Koçak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Oğuzhan Koçak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. O Koçak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Oğuzhan Koçak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. O Koçak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Oğuzhan Koçak ile anlaşmalı?
Oğuzhan Koçak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Oğuzhan Koçak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Oğuzhan Koçak S.b. Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Oğuzhan Koçak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Oğuzhan Koçak Dermatoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Oğuzhan Koçak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Oğuzhan Koçak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Oğuzhan Koçak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. O Koçak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Oğuzhan Koçak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. O Koçak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.