Uzm. Dr. Nur Özden Çalışkan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Nur Özden Çalışkan Hakkında

Nur Özden Çalışkan Kimdir?

Uzm. Dr. Nur Özden Çalışkan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Nur Özden Çalışkan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nur Özden Çalışkan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Nur Özden Çalışkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Nur Özden Çalışkan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N Özden Çalışkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nur Özden Çalışkan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N Özden Çalışkan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nur Özden Çalışkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Nur Özden Çalışkan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Nur Özden Çalışkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Nur Özden Çalışkan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Nur Özden Çalışkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nur Özden Çalışkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nur Özden Çalışkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N Özden Çalışkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Nur Özden Çalışkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N Özden Çalışkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.