Uzm. Dr. Nüket Çolak

Radyoloji - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Hürriyet, 61700 Araklı/Trabzon  Trabzon
Trabzon Arakli Bayram Halıl Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nüket Çolak Hakkında

Nüket Çolak Kimdir?

Uzm. Dr. Nüket Çolak, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Nüket Çolak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nüket Çolak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Nüket Çolak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Nüket Çolak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N Çolak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nüket Çolak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N Çolak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nüket Çolak ile anlaşmalı?
Nüket Çolak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Nüket Çolak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Nüket Çolak Trabzon Arakli Bayram Halıl Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Nüket Çolak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Nüket Çolak Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Nüket Çolak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nüket Çolak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nüket Çolak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N Çolak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Nüket Çolak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N Çolak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.