Uzm. Dr. Nihat Özkan

Dermatoloji - Ankara
5.0

Nasır, Ürtiker, Allerjik Kontakt Dermatit

5.0

“öncelikle iki oğlumun uyuz rahatsızlarındaki teşhis ve tedavisi ile başlayan süreç te kendisini inte...” Devamı

Uzm. Dr. Nihat Özkan

Uzm. Dr. Nihat ÖZKAN, 15 Nisan 1956 tarihinde Mardin'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Midyat lisesi'nde tamamladıktan sonra,1975 yılında Diyarbakır Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı yüksek öğrenimine 2. Sınıfta Askeri Tıbbiye Okulu’nda devam etmiştir. 1981 yılında Tabip Teğmen olarak mezun olmuştur. İhtisasını ise Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde yapmış ve1987’ yılında ihtisasını başarıyla tamamlayarak yüzbaşı rütbesiyle Ankara-Dışkapı 600 Yataklı Mevki Asker Hastahanesi’ne Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı olarak atanmıştır. Bu hastanede uzun süre Cildiye Klinik Şefi ve Baş Tabip Yardımcılığı yapmıştır.

1996 yılında görevinde gösterdiği üstün başarı ve hizmetleri nedeniyle rütbesinde 1 yıl erken terfi ederek Yarbay olmuştur. 2001 yılında Diyarbakır Askeri Hastahanesi’ne Tabip Kıdemli Albay rütbesiyle Baştabibliğe atanmıştır. 2002 yılında ise kendi isteğiyle emekliye ayrılmıştır. Halen, 34 yıldır işlettiği özel Özkan Dermatoloji Kliniklerinde, seçkin ekibiyle Ankara’da çalışmaya devam etmektedir.

Uzm.Dr. Nihat ÖZKAN, sık sık dermatolojik hastalıklar-lazer epilasyon ile ilgili görsel ve yazılı basında yer almaktadır. Sivil Toplum Kuruluşları ve Mardin halkıyla sürekli iç içedir. Ayrıca iyi derecede arapça,orta düzeyde ingilizce bilmekte olup evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Uzm. Dr. Nihat ÖZKAN Muayenehanesi
Kazım Özalp Mahallesi Kuleli Caddesi No 89/8-9GOP Çankaya/Ankara
Hizmetler
Akne izleri Sedef hastalığı Vitiligo Cilt bakımı ve akne tedavisi Leke tedavisi Devamı

Hakkında

Uzm. Dr. Nihat ÖZKAN, 15 Nisan 1956 tarihinde Mardin'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Midyat lisesi'nde tamamladıktan sonra,1975 yılında Diyarbakır Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı yüksek öğrenimine 2. Sınıfta Askeri Tıbbiye Okulu’nda devam etmiştir. 1981 yılında Tabip Teğmen olarak mezun olmuştur. İhtisasını ise Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde yapmış ve1987’ yılında ihtisasını başarıyla tamamlayarak yüzbaşı rütbesiyle Ankara-Dışkapı 600 Yataklı Mevki Asker Hastahanesi’ne Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı olarak atanmıştır. Bu hastanede uzun süre Cildiye Klinik Şefi ve Baş Tabip Yardımcılığı yapmıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1978
Deneyim: 45 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Nasır Ürtiker Allerjik Kontakt Dermatit Yaralar Genital Siğil Devamı

Deneyimler

Uzm. Dr. Nihat ÖZKAN Muayenehanesi (1978 - Devam ediyor)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ft
Fun*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

öncelikle iki oğlumun uyuz rahatsızlarındaki teşhis ve tedavisi ile başlayan süreç te kendisini internet üzerinden bulduğumuz sevgili Doktorumuz (Ankara, Adana ve Marmaris te gittiğimiz diğer doktorların etkisiz tedavilerine rağmen) sonrasında bizzat kendimin yüzümde yaşadığım leke problemime uzaktan yaptığı teşhis ve tedavisi ile kendisine ve ekibine (özellikle Aysun hanım) hayran kaldığım bir hekim oldu Nihat hocam. Ankara lılar bence çok şanslılar.

GA
Gök*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktor Nihat beyin ilgisinden ve tedavisinden çok memmun kaldim. İnetnet yorumlarından bularak gittim. İyi ki gitmişim doktor bey ve güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkür ederim.

KD
Keb*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ankaradaki en iyi ve en güvenilir cilt doktoru. Kesinlikle tavsiye ederim. Para kaygisi gütmeyen nadir doktorlardan.

BB
Bur*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Benim cilt problemim olduğu zamana kadar hiç kimse problemimi çözememiş. Benim komşum doktorun ismini önerdi. Tedavi çok güzel 7 yıldır hiç kimse tedavi yapamamış iyiki Dr. Nihat Özkan beyle karşılaştık. En inanılmaz bir doktorumuz idi. Benim cilt problemi çok iyi çözebilen doktormuz.

AC
A. C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Yıllardan veri beni rahatsız eden ürtiker(kurdeşen) den muzdariptim üst duudağım ve göz kapağım şişip acilde kortizon yaptırıyordum . Allah razı olsun internetten Dr. Nihat Beyi buldum 3 ay tedavi süresi ile sıkıntılarımı hallettim . Ayrıca kontrollerden ücret almadı . Teşekkür ederim hocama

AB
Ays*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Akne tedavisi için bir çok doktor gezdim ama çare bulamadım. En son Nihat hocamda çareyi buldum. Kendisine teşekkür ederim.

Nev*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Ankaradaki en iyi cilt hastalıkları doktorudur. Hastane hastane gezersiniz sonunda ona gelir çözüm bulursunuz

AV
Alp*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Ben doktor beye bir arkadas tavsiyesiyle bir ay once parmak aralarimdaki enfeksiyon nedeniyle gittim. 1 yildir muzdarip oldugum bir konuydu ve genelde merhemle tedavi edilmeye calisildi . Sagolsun doktor bey benimle cok ilgilendi ve hemen teshisi koyup bana pansuman yapti. Verdigi tedavi yontemiyle kisa surede sorunum cozuldu. Kendisine cok tesekkur ediyorum

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Nihat Özkan ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Nihat Özkan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Nihat Özkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Nihat Özkan Uzm. Dr. Nihat ÖZKAN Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Nihat Özkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Nihat Özkan Dermatoloji uzmanıdır. Nasır, Ürtiker, Allerjik Kontakt Dermatit alanlarında hizmet veriyor ve Akne izleri, Sedef hastalığı, Vitiligo hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube