Doktorun Adresi

Yıldız, Balıkesir Devlet Hst., 10100 Balıkesir Merkez/Balıkesir  Balıkesir
Balıkesir Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nihat Devrim Filiz Hakkında

Nihat Devrim Filiz Kimdir?

Uzm. Dr. Nihat Devrim Filiz, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Nihat Devrim Filiz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nihat Devrim Filiz Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ahan..�n
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok güler yüzlü ve acıklayıcı bir doktor aşırı memnun kaldım ilgisi alakası çok yüksek lazer ile taş kırdırdım çok korkuyordum ama okadar çok ilgilendiki o korkumu yendirdi ve ameliyatı oldum çok başarı ile geçti 9mm di taş hepsini ufakcık yaptı ve düşürdüm. 15 gün sonrada stendi cıkartmaya gittim rahatladım arkdaşlar korkulacak birşey yok biran önce doktorunuz tavsiye ettiyse kesinlikle kırdırın tabi bu konuda doktorda çok önemli ve bu konu nihat bey sayesinde ben çok şanslıydım. 21-04-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Nihat Devrim Filiz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Nihat Devrim Filiz kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N Filiz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nihat Devrim Filiz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N Filiz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nihat Devrim Filiz ile anlaşmalı?
Nihat Devrim Filiz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Nihat Devrim Filiz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Nihat Devrim Filiz Balıkesir Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Nihat Devrim Filiz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Nihat Devrim Filiz Üroloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Nihat Devrim Filiz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nihat Devrim Filiz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nihat Devrim Filiz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N Filiz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Nihat Devrim Filiz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N Filiz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.