Uzm. Dr. Nihal Memioğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Güzelbahçe Sok, No:20, 34365 Nişantaşı İstanbul, Türkiye  Şişli, İstanbul
Amerikan Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nihal Memioğlu Hakkında

Nihal Memioğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Nihal Memioğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları Nihal Memioğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nihal Memioğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Nihal Memioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Nihal Memioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N Memioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nihal Memioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N Memioğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nihal Memioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Nihal Memioğlu Amerikan Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Nihal Memioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Nihal Memioğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Nihal Memioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nihal Memioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nihal Memioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N Memioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Nihal Memioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N Memioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.