Doktorun Adresi

Ertuğrulgazi, 16320 Yıldırım/Bursa  Bursa
Bursa Prof.dr.türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Neşe Akın Hakkında

Neşe Akın Kimdir?

Uzm. Dr. Neşe Akın, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Neşe Akın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Abant İzzet Baysal Üni.düzce Tıp Fakültesi (Diploma: 30.01.2008)

Neşe Akın Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ahim..ginci

Gercek saygin bir doktor . Ilgisi sakin davranışı ve hanfendi duruşu hastasına güven veren saygin doktorumuza başarılar sayesinde alerji sorunum çözüldü saygılar diliyor .iyiki varsınız 02-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Neşe Akın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Neşe Akın kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N Akın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Neşe Akın için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N Akın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Neşe Akın ile anlaşmalı?
Neşe Akın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Neşe Akın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Neşe Akın Bursa Prof.dr.türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Neşe Akın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Neşe Akın Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Neşe Akın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Neşe Akın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Neşe Akın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N Akın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Neşe Akın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N Akın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.