Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.8
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..lüer

Sorularıma sakin ve sabırlı bir şekilde geçiştirmeden cevaplar verdi. Beraber roaccutane tedavisine başladık tavsiye edebilecegim bir doktor kendisi. Kafanızda soru işareti bırakmıyor 03-12-2018

ULLAH..IHAN

Uzm. Dr. Nehir PARLAK , öğle arası (mesai saati) girmesine rağmen hastalarını mağdur etmeden ilgilendiği için çok teşekkür ederim. Meslek hayatında başarılar diliyorum. 14-04-2017

ULLAH..IHAN

Uzm. Dr. Nehir PARLAK , öğle arası (mesai saati) girmesine rağmen hastalarını mağdur etmeden ilgilendiği için çok teşekkür ederim. Meslek hayatında başarılar diliyorum. 14-04-2017

ail..y

Dr nehir hanim hakikaten hem alcak gönüllü oluşu ile hemde hanımefendi kişiliğiyle işini çok iyi bilen bir uzman Dr. Çareyi onun teşhisi ile ve verdiği ilaçlar sayesinde buldum kendisine çok teşekkür ediyorum. Ben hakikaten gerçek hastasıyım adım ismail Abay öylesine yazmıyorum yorumu. 03-02-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Nehir Parlak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Nehir Parlak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N Parlak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nehir Parlak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N Parlak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nehir Parlak ile anlaşmalı?
Nehir Parlak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Nehir Parlak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Nehir Parlak Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Nehir Parlak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Nehir Parlak Dermatoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Nehir Parlak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nehir Parlak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nehir Parlak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N Parlak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Nehir Parlak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N Parlak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.