Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu

Psikiyatri - İzmir

Sinir Bozuklukları-Anksiyete, Psikojenik Ağrı, Dürtü Bozuklukları

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Yalı Mah. 6523. Sok. 32/B Kat: 5 Daire: 516 Park Yaşam Office  Karşıyaka, İzmir
Uzm. Dr.Necati ÇOBANOĞLU Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Necati Çobanoğlu Hakkında

Necati Çobanoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu, Erzincan’da 1970 yılında dünyaya gelmiştir. İlköğretim ve lise öğrenim hayatını Erzincan'da tamamlamıştır ve ardından 1996 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde 1998 yılında  başlamış olduğu ihtisas eğitimini 2002 yılında tamamlamış ve uzmanlığını almıştır. Uzmanlık eğitimi sırasında  hipnoz eğitimi de almış ve tezini de Hipnotik İndüksiyon Profilinin Türkçe Geçerlilik ve Güvenirlik Çalışması üzerine yapmıştır. Ayrıca Posttravmatik stres bozukluğu ve dissosiyatif bozukluklarla ilgili çalışmalar da yapmıştır.

Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu, 2002-2005 yılları arasında Girne Asker Hastanesi, görev yapmıştır.  2005-2012 yılları arasında İzmir Asker Hastanesi’nde Psikiyatri uzmanı olarak görev yapmış ardından da 2012 yılında TSK’dan emekli olmuştur. Şuanda   serbest muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Sinir Bozuklukları-Anksiyete
 • Psikojenik Ağrı
 • Dürtü Bozuklukları
 • Alkol ve Madde Bağımlılığı
 • Kişilik Bozuklukları
Tedaviler
 • Çoçuk hasta psikiyatrik muayenesi
 • Psikanalitik psikoterapi
 • Cümle tamamlama testi
 • Tematik algı testi (tat)
 • Draw a person

Necati Çobanoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 4)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..mşek

cevabınız için teşekkür ederim :) 08-01-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Necati Çobanoğlu Cevapladığı Sorular

 • Erken boşalma

  Merhabalar, sadece pramatür ejekülasyon (erken boşalma) için, paxil tb (proksetin) ilacı sağlıklı bir birey kullanabılır mı, ve bu ilacın sağlıklı bir bireyde sıkıntı yan etki oluşturur mu ? ilaç prospektüsünde çok yaygın yan etkisi olarak cinsel dürtü veya seksüel fonksiyonda değişiklik derken... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Erken boşalma

  Merhabalar, sadece pramatür ejekülasyon (erken boşalma) için, paxil tb (proksetin) ilacı sağlıklı bir birey kullanabılır mı ve bu ilacın sağlıklı bir bireyde sıkıntı yan etki oluşturur mu ? ilaç prospektüsünde çok yaygın yan etkisi olarak cinsel dürtü veya seksüel fonksiyonda değişiklik derken n... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N Çobanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N Çobanoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu Uzm. Dr.Necati ÇOBANOĞLU Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu Psikiyatri, uzmanıdır. Çoçuk hasta psikiyatrik muayenesi, Psikanalitik psikoterapi, Cümle tamamlama testi, Tematik algı testi (tat), Draw a person, Durumluk anksiyete ölçeği, Wisc-r-çocuklar için zeka testi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Eklektik Yaklaşım, Standardize mini mental test alanlarında hizmet veriyor ve Sinir Bozuklukları-Anksiyete, Psikojenik Ağrı, Dürtü Bozuklukları, Alkol ve Madde Bağımlılığı, Kişilik Bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N Çobanoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N Çobanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.