Uzm. Dr. Nazife Alptekin, Konya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Nazife Alptekin

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Konya

Büyüme Ağrısı, Nefrotik Sendrom, Alerji

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Musalla Bağları Mh. Gürz Sk. No: 1,  Selçuklu, Konya
Medicana Konya

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Nazife Alptekin Hakkında

Nazife Alptekin Kimdir?

Uzm.Dr.Nazife Alptekin, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamladıktan sonra Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzm.Dr.Nazife Alptekin, Konya Selçuk'ta bulunan Özel Medicana Konya Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rşat..KIN

Bebeğimizi kucağımıza aldığımız günden itibaren bebeğimize karşı son derece ilgili, güler yüzlü, sakin ve bizi sakinleştiren, işini ve hasta takibini düzenli yapan, teşhis ve tedavide tecrübeli ve en önemlisi gece gündüz demeden ulaşabildiğimiz ve mesajlarımıza sabırla cevap veren bir doktordur. Biz şuan Ankara'da ikamet etmemize rağmen bebeğimizin kontrollerini Konya'da yaptırıyoruz. Ankara'da çok iyi hastane ve doktorlar var ancak Nazife Hocamdan sonra bizim karşılaştığımız Ankara'daki doktorlar son derece ilgisiz geldi bize. Bu sebeple bebeğim her zaman önce Allah'a sonra Nazife Hocama emanet. (Hocam her şey için size çok teşekkür ederiz. Bebek Aşkın ve Ailesi) 12-04-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Nazife Alptekin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Nazife Alptekin kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N Alptekin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nazife Alptekin için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N Alptekin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nazife Alptekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Nazife Alptekin Medicana Konya bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Nazife Alptekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Nazife Alptekin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Çocukta gelişimi izleme, Kalp kateterizasyonu, Gelişimsel bozuklukların erken tanısı, Çocuklarda astım, Head-up tilt testi alanlarında hizmet veriyor ve Büyüme Ağrısı, Nefrotik Sendrom, Alerji, Burkitt Lenfoması, Boğaz İltihabı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Nazife Alptekin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nazife Alptekin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nazife Alptekin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N Alptekin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Nazife Alptekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N Alptekin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.