Uzm. Dr. Nazife Alptekin

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Konya

Büyüme Ağrısı, Nefrotik Sendrom, Alerji

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Musalla Bağları Mh. Gürz Sk. No: 1,  Selçuklu, Konya
Medicana Konya

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nazife Alptekin Hakkında

Nazife Alptekin Kimdir?

Uzm.Dr.Nazife Alptekin, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamladıktan sonra Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzm.Dr.Nazife Alptekin, Konya Selçuk'ta bulunan Özel Medicana Konya Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • NECMETTIN ERBAKAN ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Büyüme Ağrısı
 • Nefrotik Sendrom
 • Alerji
 • Burkitt Lenfoması
 • Boğaz İltihabı
Tedaviler
 • Çocukta gelişimi izleme
 • Kalp kateterizasyonu
 • Gelişimsel bozuklukların erken tanısı
 • Head-up tilt testi

Nazife Alptekin Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ce..en
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok nazik güleryüzlü ve gerçekten çocukları sevdiği her halinden belli bir doktor. Çok bilgili ve tüm sorularınıza sakince yanıt veriyor. Doktorumuzdan çok memnunuz 18-05-2021

kan..ŞAHİN
Zamanlama
İlgi
Ortam

3 Çocuğumuzda da bizlere her konuda destek olan, bilgi birikimi ile yardımlarını esirgemeyen Nazife hocama buradan teşekkür ederim. Aile ortamı sıcaklığında geçen tedavi süreçleri ile dilinden anlamadığımız yavruların sorunlarını anlamada, bizlere oldukça destek oldu. Bebek büyütmek bir insan yetiştirmek gerçekten çok zor. Yardımlarınız için size ve ekibinize sonsuz teşekkürler. Serkan Pekşahin 10-08-2020

rşat..KIN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bebeğimizi kucağımıza aldığımız günden itibaren bebeğimize karşı son derece ilgili, güler yüzlü, sakin ve bizi sakinleştiren, işini ve hasta takibini düzenli yapan, teşhis ve tedavide tecrübeli ve en önemlisi gece gündüz demeden ulaşabildiğimiz ve mesajlarımıza sabırla cevap veren bir doktordur. Biz şuan Ankara'da ikamet etmemize rağmen bebeğimizin kontrollerini Konya'da yaptırıyoruz. Ankara'da çok iyi hastane ve doktorlar var ancak Nazife Hocamdan sonra bizim karşılaştığımız Ankara'daki doktorlar son derece ilgisiz geldi bize. Bu sebeple bebeğim her zaman önce Allah'a sonra Nazife Hocama emanet. (Hocam her şey için size çok teşekkür ederiz. Bebek Aşkın ve Ailesi) 12-04-2020

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Nazife Alptekin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Nazife Alptekin kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N Alptekin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nazife Alptekin için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N Alptekin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nazife Alptekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Nazife Alptekin Medicana Konya bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Nazife Alptekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Nazife Alptekin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Çocukta gelişimi izleme, Kalp kateterizasyonu, Gelişimsel bozuklukların erken tanısı, Head-up tilt testi alanlarında hizmet veriyor ve Büyüme Ağrısı, Nefrotik Sendrom, Alerji, Burkitt Lenfoması, Boğaz İltihabı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Nazife Alptekin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nazife Alptekin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nazife Alptekin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N Alptekin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Nazife Alptekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N Alptekin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.