Uzm. Dr. Naşit Aksoy

Anestezi ve Reanimasyon, Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon) - İzmir
5.0

GETAT, Geleneksel ve tamamlayıcı tıp, Fibromiyalji (Yumuşak Doku Romatizması)

“Doktor bey ile annemin bel fitigi tedavisi sürecinde tanışmış olduk. Tecrübesi ve samimiyeti ile biz...” Devamı

Uzm. Dr. Naşit Aksoy

Dr. Naşit AKSOY, Eskişehir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak 1991 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yaparak Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olmuştur.

1996 Yılında Bornova Devlet Hastanesi'nde görev almış olan Dr. Naşit AKSOY, 2015 yılından bugüne Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde Algoloji ( Ağrı Tedavisi) Kliniği'nde hasta kabulü yapmış mesleki çalışmalarına ise, İzmir de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Geçmeyen testis ve kasıkta ağrı

Hocam merhaba, ben 11 ay önce sol varikosel ameliyatı oldum. 3 ay önce sol testiste ve kasıkta yanma şeklinde ağrılarım oluştu. 4-5 tane doktora göründüm. Kimi iltihap dedi ilaç kullandım geçmedi, kimi psikolojik dedi geçmedi. Sol testiste sürekli yanma şeklinde ağrılarım var. Hiç azalmıyor. Çok yıprandım, artık psikolojik olarak da beni etkilemeye başladı. Bu ağrılardan kurtulmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım hocam. Hocam ultrason da nüks yok. Ameliyat olmadan evvel ağrı yoktu. Sperm değe...

Daha Fazla
Uzm. Dr. Naşit Aksoy

Uzm. Dr. Naşit Aksoy tarafından cevaplandı

Ameliyat sonrası sizinkine benzer ağrılar olabiliyor. 6 ay sonra büyük çoğunluğu geçer. Benexol B12 ... Cevabı görmek için tıkla.

26 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Bel fıtığı

Hocam iyi akşamlar. 39 yaşındayım L5-S1 kemikleri arasında bel fitigim var. Oturduğumda çok fazla sıkıntısı olmuyor fakat ayakta ve yatarken çok canım yanıyor. 15 gündür uyku bile uyuyamıyorum. Gittiğim doktorlar ameliyat olmamı tavsiye ettiler. Tedavi edilebilir mi

Uzm. Dr. Naşit Aksoy

Uzm. Dr. Naşit Aksoy tarafından cevaplandı

Bel MR yazılı raporunuzu 05324211393 e WhatsApp üzerinden yollarsanız değerlendirip bilgi verebiliri... Cevabı görmek için tıkla.

27 Mayıs 2021 tarihinde cevaplandı.

Fibromiyalji

Merhabalar hocam, Fibromiyalji teşhis ve tedavisi için size muayene olmamız uygunmudur? Muayene için siteden randevu almamız yeterlimidir yoksa aramamız mı gerekir? Bilgi için şimdiden teşekkürler

Uzm. Dr. Naşit Aksoy

Uzm. Dr. Naşit Aksoy tarafından cevaplandı

Fibromiyalji tanısı konan hastalara mutlaka Servikal MR ve Lumbo-sakral MR tetkikleri yapılmalıdır. ... Cevabı görmek için tıkla.

27 Mayıs 2021 tarihinde cevaplandı.

Özel Muayenehane
Bayraklı lider centrio A Blok 4. Kat no 41 Karşıyaka/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Girişimsel Ağrı Tedavileri Ağrı pompası Ağrı Tedavileri Mezoterapi Migren Tedavisi Devamı
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dr. Naşit AKSOY, Eskişehir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak 1991 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yaparak Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03.1996
Deneyim: 26 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

GETAT Geleneksel ve tamamlayıcı tıp Fibromiyalji (Yumuşak Doku Romatizması) Fibromiyalji Fantom Ağrısı (Hayalet Ağrı) Devamı

Deneyimler

Türkan Özilhan İzmir Bornova Devlet Hastanesi (2018 - Devam ediyor)
İzmir Dr.suat Seren Göğüs Hastalıklari Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2015 - 2018)
İzmir Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesi (2012 - 2012)
İzmir Ege Doğumevı Ve Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S) (2012 - 2012)
Türkan Özilhan İzmir Bornova Devlet Hastanesi (2012 - 2015)
İzmir Ege Doğumevı Ve Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S) (2012 - 2012)
Türkan Özilhan İzmir Bornova Devlet Hastanesi (1996 - 2012)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 80 55

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Hil*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktor bey ile annemin bel fitigi tedavisi sürecinde tanışmış olduk. Tecrübesi ve samimiyeti ile bize guven verdi. Seanslardan sonra farkedilir bir iyileşme gozlemliyoruz. Zamanla daha iyi olacagini da belirtmisti. Ameliyat oncesi herkesin denemesi gerektigini ve fayda gorecegini düşündüğümüz bir yöntem. Tecrubeli bir doktor olarak kendisini kesinlikle tavsiye edebiliriz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
FT
Fil*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Izmir'de Dayanılmaz Ağrılarımla,7 Ay Süresince,7 Hastane,10 Doktor Gezdikten,Fibromiyaljiden,Zona'ya,Romatizmadan,Guatr'a Kadar Değişik Teshisler Konduktan Sonra,Bu Sayfadan Ulaştığım ve "Doktorum" Dediğim Dr Naşit Aksoy'un Tedavisinden Sonra,Boyun Fıtığından Kaynaklandığını Öğrendiğim Korkunç Ağrılarımdan Kısa Sürede Büyük Ölçüde Kurtuldum.Tedaviye Başlamadan Önce,Nasıl Bir Tedavi Uygulayacağını Detaylarıyla Anlatan,Sonu Gelmez Sorularımı,Endişelerimi Sonsuz Nezaketle,Sabırla Dinleyen Ve Cevaplayan,Güleryüzlü Doktoruma Sonsuz Minnet Ve Teşekkürlerimi Sunarım..

KA
Kem*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

DR.Naşit beyle bir yakınımın yönlendirmesiyle tanıştım.Kendisi çok Güler yüzlü ve tedaviye odaklı bir hekim.Benim bel fıtığı rahatsızlığımdan dolayı gittim.Üç seans iğne tedavisi uyguladı ve sonuç çok iyi ağrılarım azaldı ve geceleri uyuyabiliyorum.Ayrıca eşimin de boyun fıtığı tedavisine başladık ve ilk seansta ağrıları azaldı.İki seansı daha var sonuç çok iyi olacak diye düşünüyorum.Tereddütsüz tavsiye edebileceğim bir hekim. Kemal ve Birben.

Sin*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Belimde olan aşırı ağrı ve tutulma ile gittim doktor beyin tedavısi ile 1günde kendıme geldım normale döndüm kesinlikle tavsiye ediyorum 👏👏👏

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BY
Ber*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sivilce izlerim için yüzüme prp ve dermaroller uygulaması yapıldı gerçekten çok olumlu sonuç aldım. Doktorun hem işlem öncesi hem işlem sonrası ilgisinden de çok memnun kaldım.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
NK
Nur*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Dizimde günlerdir devam eden ağrım tedavi sürecinizle gecti. Bir çok dr gitmeme rağmen sonuç alamamıştım. Teşekkür ederim hocam

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MB
Meh*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bel fitigim ve ağrılarım vardı çok şükür Dr Naşit beyin üç seans belden iğne tedavisi ile tamamen iyilestim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
mb
Mes*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yaklaşık 3 yıldır belimde dayanılmaz ağrılarım vardı.2 ay önce Dr. Naşit beyle ağrı kliniğinde tanışmamız neticesinde PRP kök hücre tedavisi uyguladı.Kendisi hastalarıyla çok ilgili,sorularınıza sabırla ve çok detaylı açıklamalar yaparak destek oluyor.Sonuçtan çok memnunum ağrılarımdan kurtuldum.Benim gibi ağrısı olanların muhakkak kendisiyle irtibata geçmelerini tavsiye ederim.Teşekkürler sayın hocam.

Hat*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

2.5 aydır belimden ve boynumdan çok ağrı çekiyordum. Bel bölgemden ameliyatlıydım platin vardı. Gittiğim tüm doktorlar ameliyat dedi eski ameliyat bölgemde daralma ve kayma varmış boynumda da fıtık varmış. Araştormalar ve tavsiyeler sonucu Dr. Naşit Beye gittim 4 seans belim için tedavi uygulandı. Belime çok iyi geldi ağrılarım geçti. Şimdi boynuma uyguluyoruz. Bugün ilk seansımdı. Bunda da çok iyi sonuç alacağımı düşünüyorum. Doktorumuz çok ilgili bana bıkmadan usanmadan hastalığımı vetedavi yöntemlerini anlattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

ÖC
Özl*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

35 yasindayim 4 bucuk 5 aydir bacagima vuran bir agriyla yasamaya calisiyordum bel fitigimdan dolayi.ilaclar tedaviler hic birinin faydasini görmedim,agrilarim okadar arttiki hergün agliyordum odadan odaya gecemiyordum birde iki tane kücük cocugum var Rabbim birdaha göstermesin, arastirma sonucu Dr. Nasit beye rastladim, arastirdim, aradim korka korka ilk tedavime gittim, cok samimi aciklayici ve güven veren bir Doktor.Neyse sonuc olarak toplamda 3 igne vuruldum belimden, ilk ignede faydasini görmeye basladim ikincisinde hic birsey kalmadi nerdeyse bi kac gün öncede ücüncü ignemi oldum ve Allah ima cok sükür agrilarim yok.Doktor beye burdan birkez daha tesekkür etmek istiyorum, iyiki sizi arastirip sizi bulmusum cok sagolun

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Naşit Aksoy ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Naşit Aksoy için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Naşit Aksoy için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Naşit Aksoy ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508118055

Uzm. Dr. Naşit Aksoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Naşit Aksoy Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Naşit Aksoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Naşit Aksoy Anestezi ve Reanimasyon, Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon) uzmanıdır. GETAT, Geleneksel ve tamamlayıcı tıp, Fibromiyalji (Yumuşak Doku Romatizması) alanlarında hizmet veriyor ve Girişimsel Ağrı Tedavileri, Ağrı pompası, Ağrı Tedavileri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube