Uzm. Dr. Mutlu Ece İşgüzar, İzmir, Akupunktur

Uzm. Dr. Mutlu Ece İşgüzar

Akupunktur - İzmir

Bel-Boyun-Eklem Ağrıları, Migren Ve Baş Ağrıları, Romatizmal Ağrılar

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Yalı Mah. 6496 Sok. Necmiye Ak Apt. No: 5 D:2  Karşıyaka, İzmir
Uzm. Dr. Mutlu Ece İŞGÜZAR Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Mutlu Ece İşgüzar Hakkında

Mutlu Ece İşgüzar Kimdir?

Uzm.Dr. Mutlu Ece İŞGÜZAR, lisans öğrenimlerinin ardından, Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi' nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi' nde yapmış ve Kardiyoloji uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, özel bir hastanenin Koroner Anjiyografi ünitesinde çalıştıktan sonra İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi' nde göreve devam etmiş, 2008 yılında devlet görevinden ayrılarak özel bir Kardiyoloji Dal Merkezine geçmiştir. 2000 yılından beri özel muayenehanesinde çalışmalarına devam eden Uzm. Dr. Mutlu Ece İŞGÜZAR, Kardiyoloji hastalarının yanı sıra Tamamlayıcı tıp ile de uzun zamandır ilgilenmekte ve bu konuda eğitimlere katılmaktadır. En son Sağlık Bakanlığının Gazi Üniversitesindeki Akupunktur Eğitimini tamamlayarak Akupunktur uzmanı olmuştur. Yine Sağlık Bakanlığ' nın onayladığı Homeopati, Dr Bach çiçek esansları, Fitoterapi, Ozon- Aktif Oksijen Tedavileri, Hipnoz eğitim aldığı diğer branşlardır.

 

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mutlu Ece İşgüzar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mutlu Ece İşgüzar kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M İşgüzar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mutlu Ece İşgüzar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M İşgüzar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mutlu Ece İşgüzar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mutlu Ece İşgüzar Uzm. Dr. Mutlu Ece İŞGÜZAR Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mutlu Ece İşgüzar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mutlu Ece İşgüzar Akupunktur, uzmanıdır. Akupunktur Tedavisi, Microsistem Akupunktur (MAPS), Sigara bırakma alanlarında hizmet veriyor ve Bel-Boyun-Eklem Ağrıları, Migren Ve Baş Ağrıları, Romatizmal Ağrılar, Zayıflama Ve Kilo Problemleri, Fibromiyalji hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Mutlu Ece İşgüzar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mutlu Ece İşgüzar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mutlu Ece İşgüzar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M İşgüzar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mutlu Ece İşgüzar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M İşgüzar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.