Uzm. Dr. Mustafa Necdet Arı

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Numune Kampüsü, İnönü Mah., Maraş Cad., 61250 Merkez/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Necdet Arı Hakkında

Mustafa Necdet Arı Kimdir?

Uzm. Dr. Mustafa Necdet Arı, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Necdet Arı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Necdet Arı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mustafa Necdet Arı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mustafa Necdet Arı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Arı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mustafa Necdet Arı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Arı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Necdet Arı ile anlaşmalı?
Mustafa Necdet Arı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Mustafa Necdet Arı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mustafa Necdet Arı Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mustafa Necdet Arı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mustafa Necdet Arı Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır.

Uzm. Dr. Mustafa Necdet Arı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mustafa Necdet Arı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mustafa Necdet Arı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Arı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mustafa Necdet Arı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Arı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.