Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Dr. Mustafa Erkan, İstanbul, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Uzm. Dr. Mustafa Erkan

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - İstanbul

Çocuk Psikiyatrisi - Genel, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Obsesif Kompulsif Bozukluk

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres (3)

Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. Güneş Konak Apt. No:65 **** **** BAKIRKÖY , 34147 İstanbul  Bakırköy, İstanbul
BAKIRKÖY Çocuk ve Ergen Psikiyatri & Psikoloji

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Büyükşehir Mah. Cumhuriyet Cad. Ekinoks Rezidans. No:1 E2 Blok K:6 D: 35 BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL  Beylikdüzü, İstanbul
BEYLİKDÜZÜ ÇOCUK ve ERGEN PSİKİYATRİ KLİNİĞİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Barbaros Mah. Akzambak Sok. Uphill Towers A Blok K: 14 D:81  Ataşehir, İstanbul
ATAŞEHİR ÇOCUK ve ERGEN PSİKİYATRİ KLİNİĞİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Mustafa Erkan Kimdir?

Uzm. Dr. Mustafa ERKAN, 1982 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı eğitimini 2006 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, derece ile kazanmış olduğu Akdeniz Üniversitesi'nde tamamlayarak Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı olmuştur. 

İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Araştırma hastanesinde bir yıl süreyle görev almış olan Uzm. Dr. Mustafa ERKAN, mesleki çalışmalarına şu an İstanbul / Başakşehir / Pendik/ Şişli ve Ataşehir'de bulunan özel muayenehanelerinde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mustafa Erkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Wisc-r test sonucu

  7 yaşında hereketli bir kızım var. öğretmeninin de talebi üzerine wisc-r testi yapıldı sonuç sözel 101. genel zeka 120, performans zeka 136. performans ve sözel arasında puan farkı dikkat dağınınıklağından ileri geliyormuş. şimdiliki akademik olarak başarılı ve hızlı öğrenen bir çocuk öğretmeni de b... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Mustafa Erkan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Dersleeeer

  Merhaba hocam benim 8.sinifa giden çocuğuma ders basarisizligindan dolayı test yapıldı. ve sonuç kaynaştırma eğitimine karar verildi . raporunda zihinsel engelli diye raporu var .ama çocugumda hiç zihinsel engeli bence yok nasıl bir yol haritası cizmem gerekir ? sizinle görüşmek istiyorum.h....k

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Mustafa Erkan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mustafa Erkan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. M Erkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mustafa Erkan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. M Erkan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mustafa Erkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Mustafa Erkan BAKIRKÖY Çocuk ve Ergen Psikiyatri & Psikoloji BEYLİKDÜZÜ ÇOCUK ve ERGEN PSİKİYATRİ KLİNİĞİ ATAŞEHİR ÇOCUK ve ERGEN PSİKİYATRİ KLİNİĞİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mustafa Erkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Mustafa Erkan Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, uzmanıdır. Grup terapisi, Psikoterapi, Dinamik psikoterapiler, Metropolitan okul olgunluğu testi, Alexander pratik yetenek testi, Denver gelişim tarama testi, Wisc-r-çocuklar için zeka testi, Good enough zeka testi, Peabody resim (kelime eşleştirme testi), Cattell 2a zeka testi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk Psikiyatrisi - Genel, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Obsesif Kompulsif Bozukluk, Takıntı, Tik Bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Mustafa Erkan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mustafa Erkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mustafa Erkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. M Erkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mustafa Erkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. M Erkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.