Uzm. Dr. Muslih Ürün, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Muslih Ürün

Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji - Ankara

Böbrek Tümörleri, Jinekolojik Tümörler, Tanı Yöntemleri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

  Altındağ, Ankara
Ankara ünv tıp fak

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Muslih Ürün Kimdir?

Uzm. Dr. Muslih Ürün, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Tıbbi Onkoloji Muslih Ürün, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Muslih Ürün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Muslih Ürün kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. M Ürün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Muslih Ürün için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. M Ürün şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Muslih Ürün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Muslih Ürün Ankara ünv tıp fak bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Muslih Ürün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Muslih Ürün Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Tıbbi Onkoloji uzmanıdır. Kanser tedavisinde hormon ilaç tedavisi, Radyonükleer kemik taraması, Platelet sitaferezi(hemaferezis), Splenektomi, Lökoferez alanlarında hizmet veriyor ve Böbrek Tümörleri, Jinekolojik Tümörler, Tanı Yöntemleri, Tarama Yöntemleri, Kanserde Risk Faktörleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Muslih Ürün için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Muslih Ürün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Muslih Ürün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. M Ürün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Muslih Ürün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. M Ürün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.